HomeНовиниУ ВарашіУ секретаря міської ради Вараша вилучили документи та печатку (+відео)

У секретаря міської ради Вараша вилучили документи та печатку (+відео)

( 0 Votes )

 

12 лютого 2018 року, відповідно до ухвали Кузнецовського міського суду, у секретаря Вараської міської ради Ірини Шумри слідчі вилучили документи та печатку, що має ознаки підробки.

Тимчасовий доступ до речей надано у рамках розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017180050000651 від 30.12.17 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.358 КК України («підроблення посвідчення або іншого документа, який видається чи посвічується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою, або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а так само інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут»).

«Згідно викладених у клопотанні слідчого обставин справи, 29.12.17 р. приблизно об 11-25 год. невідомі особи під час реєстрації рішення Вараської міської ради Рівненської області № 981 від 15.12.17 р. «Щодо дострокового припинення повноважень Вараського міського голови ОСОБА_3» використали печатку Вараської міської ради Рівненської області, що має ознаки підробки. Слідчий клопоче про надання тимчасового доступу до речей, що знаходяться у володінні секретаря Вараської міської ради Рівненської області ОСОБА_1, а саме гербової печатки Вараської міської ради Рівненської області, виготовленої як дублікат оригінальної печатки. Клопотання обґрунтовується тим, що в інтересах кримінального провадження існує потреба оглянути та вилучити цю річ, яка може бути використана як доказ під час встановлення обставин, що мають значення у кримінальному провадженні», - йдеться в ухвалі слідчого судді.

 Джерело: kuznetsovsk-rada.gov.ua
 

У вас недостатньо прав для коментування.