HomeНовиниУ ВарашіОзброєні злочинці у Вараші підняли на ноги Нацгвардію і спецпідрозділ КОРД (+фото)

Озброєні злочинці у Вараші підняли на ноги Нацгвардію і спецпідрозділ КОРД (+фото)

( 0 Votes )

Уранці 14 лютого двоє зловмисників увірвались в гуртовню «Імбекс» у Вараші, заволоділи виручкою з каси у розмірі 50 тисяч гривень, побили працівників магазину і на легковику зникли в невідомому напрямку.

Працівники поліції оперативно відреагували на злочин, і упродовж години вийшли на їхній слід. Було перекрито виїзди з міста, залучено працівників поліції Володимирецького ВП, спецпідрозділ КОРД, службовців Нацгвардії, спецтехніку «КОZАК».

Саме такий сценарій було відпрацьовано поліцейськими Володимирецького району і м. Вараш у рамках практичних випробувань з реагування, планування та проведення спецоперацій по знешкодженню зловмисників.

Подібні навчання, але з різними сценаріями, проходять зараз по всій області.

Отож, за сценарієм, зловмисники переховувались у покинутому нежитловому приміщенні. Вони мали при собі зброю, тому складали небезпеку для суспільства. Представники від влади, які також прибули на місце події, задля безпеки міста і його жителів погоджувались на всі умови, які виставляли злочинці. А ті в свою чергу під час переговорів із групою комунікації вимагали автомобіль, продукти харчування і можливість без перешкод виїхати за межі міста без переслідування працівниками поліції.

 

Керівний склад не міг на таке погодитись, тому вирішили брати злодіїв штурмом. В цей момент було залучено спецпідрозділ КОРД. Хлопці професійно відпрацювали свою частину сценарію. Була і стрілянина, і атака гранатами (шумовими, а патрони були холості).

У ході операції один злочинець був затриманий, один – знешкоджений. Згодом до знешкодження злочинців підключились медики, пожежники, працівники газової служби. У навчаннях взяли участь навіть спеціально навчені службові вівчарки. Під час штурму ніхто із спецпризначенців не постраждав (на відміну від сценаріїв навчань в інших районах по області).

Заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький зазначив:

– Усі учасники практичного відпрацювання під час знешкодження злочинців із завданням справилися. Практичні випробовування відбулися на належному рівні, всі групи оперативного шикування спрацювали професійно.

Було озвучено побажання, щоб такі сценарії відбувались лише в рамках навчання, а не в реальних умовах.

 

 

В свою чергу населення відреагувало насторожено і на військову техніку, і на «зелених чоловічків». Подекуди з-за високих парканів виглядали люди, проте вийти на вулицю не наважувались, допитуючись про ситуацію виключно через огорожу.

Інформацію підготувала Олена Стельмащук.

Фото автора. 

 

У вас недостатньо прав для коментування.