Насоси водозабору міста Вараш повністю відключені.
Якщо вони не будуть включені в найближчі години, то запасів води в резервуарах вистачить десь приблизно на 3дні.
В депутатів Вараської міської ради сьогодні був шанс проголосувати зміни до програми та бюджету, щоб запобігти відключенню насосів водозабору та ліфтів в багатоповерхівках.
Ось результати голосування.

Рада сама створила цим голосуванням надзвичайну ситуацію і тепер спеціальна комісія "надзвичайників" та сам виконком в авральному режимі має саме зараз прийняти рішення та виділити з резервного фонду хоч якісь кошти для закриття боргу перед Рівнеобленерго.
Питання відключення ліфтів не збираються вирішувати взагалі.
Джерело: сторінка депутата міськради Сергія Денеги у Фейсбуці
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє