Вірогідно, до кінця року місто Вараш об’єднається з селом Заболоття. Відповідні рішення прийняті Вараською міською і Заболоттівською сільською радами.
Найближчим часом ці документи направлять на розгляд до облдержадміністрації. А відтак міська і сільська громади мають утворити ОТГ – об’єднану територіальну громаду.
Про це повідомляється на сайті «Вараш-Інфо».
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє