HomeНовиниУ ВарашіТриває набір на навчання до Національної академії внутрішніх справ за спеціалізацією "техніко-криміналістичне забезпечення"

Триває набір на навчання до Національної академії внутрішніх справ за спеціалізацією "техніко-криміналістичне забезпечення"

( 0 Votes )

Триває набір на навчання до Навчально-наукового інституту № 2 Національної академії внутрішніх справ (далі – ННІ № 2 НАВС) з підготовки фахівців для підрозділів криміналістичного забезпечення (інспекторів-криміналістів) слідчих підрозділів Національної поліції України ступеня вищої освіти бакалавр за спеціальністю 081 «Право» на основі повної загальної середньої освіти, спеціалізація «Техніко-криміналістичне забезпечення».

За вказаною спеціальністю приймаються цивільні особи віком від 17 років, форма навчання - курсант та особи молодшого складу поліції віком від 18 років. Обов’язкова електронна реєстрація на Порталі для кандидатів на навчання у ВНЗ МВС.

Особливістю підготовки майбутніх інспекторів-криміналістів в ННІ №2 НАВС є методичне відпрацювання навиків (вилучення слідів кримінальних правопорушень) на базі навчальних криміналістичних полігонів та лабораторій, із використанням сучасної криміналістичної техніки.

Термін навчання - 4 роки. Всі курсанти забезпечуються безкоштовним проживанням у гуртожитку, що знаходиться на території інституту, 3-разовим харчуванням та поліцейським одностроєм. За результатами успішного закінчення навчання курсанти гарантовано працевлаштовуються в практичних підрозділах Національної поліції України.

Вараський відділ поліції ГУНП в Рівненській області

 

У вас недостатньо прав для коментування.