Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПоспішаймо робити добро

Поспішаймо робити добро

( 1 Vote )

Україна – це чарівна земля, на якій живе мужній народ український, що віками боровся за свою волю і щастя. Любити рідний край – означає берегти кожну вулицю, двір, хату, дерево, кущ, тварину, рослину, пташку, ріку, гору, ліс… Любити рідний край – означає шанувати старших і допомагати молодшим. Любити рідний край – означає любити своїх рідних приносити радість їм і користь нашій Україні.

       Нещодавно у ДНЗ комбінованого типу «Малятко» пройшли ремонті роботи до нового навчального року: це пофарбовані групові кімнати, сходинки і панелі у під’їздах, частково відремонтовані дитячі майданчики, різні квіти на клумбах. Збагатився заклад і матеріально:  дерев’яна гойдалка в  групі « Соняшники», на майданчиках замінено пісочниці, придбано на них кришки, у групах відремонтовані бачки для унітазів, у кухні відремонтовані мийки і замінені крани у них, іграшки. За це все дошкільний заклад вдячний працівникам, батькам, спонсорам та селищній раді.

     Довершенням ремонту було проведення 12 серпня акції « Я люблю свою країну» , це - фарбування огорожі закладу у стилі української символіки. Привезли фарбу для огорожі представники Фонду Василя Яницького «Наш край» і самі прилучилися до фарбування разом з батьками і працівниками закладу. За що щиру всім дякую.

    Дуже хотілося б сьогодні запалити у дитячих серцях любов до свого краю, до своєї Батьківщини і що її майбутнє у їхніх руках. Будь вічно молода й благословенна, радуй нас щасливими голосами дітвори, золотою пшеницею, синім мирним небом, добрими ділами, наша рідна земля!

акція « Я люблю свою країну»
 

Завідуюча  Світлана Жданюк

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 21.08.2014, 08:24
Хоть хтось...Хоть щось...Дякуємо фонду "Наш край" та особисто Василю Яніцькому.Хочет ься вірити в наш депресивний час,що це світло в кінці темного тунелю, промінчик любові та доброти до поліщуків,до наших дітей,до всіх людей.Успіхів Вам!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 58 гостей на сайті