Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСкільки хлопців з Володимиреччини служать в зоні АТО?

Скільки хлопців з Володимиреччини служать в зоні АТО?

( 1 Vote )

Як повідомив військовий комісар Володимирецького ОРВК Андрій Усік, сьогодні з нашого району та міста Кузнецовська у зоні АТО виконують свій солдатський обов’язок більше 80 чоловік. На жаль, маємо 5 поранених з Володимиреччини; деякі з них досі в госпіталях, а деякі відбувають реабілітацію дома. Більше 10 воїнів нині у десятиденних відпустках. Триває третя хвиля мобілізації.

Однак, за словами воєнкома, деякі сільради відверто саботують ці обов’язки: Половлі, Воронки. У той же час у приклад можна ставити мобілізаційну роботу у Красносільській, Антонівській, Городецькій, Полицькій, Заболоттівській сільських та Рафалівській селищній радах.

Вл.інф

 

Коментарі   

 
+26 # 5555 21.08.2014, 18:49
Хлопцям успіху і хай повертаються живими та з перемогою. Питання в іншому скільки штунд з Володимиреччини в зоні АТО.
Відповісти
 
 
+20 # Siegfried 22.08.2014, 10:10
Повторюю: Громадяни, які через перекручені релігійні переконання не беруть в руки стрілецьку зброю, не присягають на вірність державі, в якій проживають, всеодно мають проходити службу АЛЬТЕРНАТИВНУ. А наші місцеві багато напрактикувалис я "рити окопи" по клондайках. То вперед на захист території, в якій Бог нас помістив і наказав оволодіти нею. Лопатою стріляти не треба. Поранених витягувати з місця бою, і т.п. Можна?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 25.08.2014, 13:46
Ах красавчік))) :lol: штунди ждуть поки православні повбивають одне одного на сході) а потім будуть свою віру пропагувати і молитовні будинки будувати на слов'янських землях. Хрєн то з ними з тими баптистами, штундами і католиками, одна біда: православні слов'яни вбивають одне одного за їх інтереси. Не задумувались, шановні читачі? :cry:
Відповісти
 
 
+10 # ааааа 21.08.2014, 21:41
на рахунок Воронків то вони всі в Москві,причому дуже багато,а ті що залишились то на клондайках,на параслі і біля переїзду!!!
Відповісти
 
 
+17 # Гість 23.08.2014, 22:50
А штундам можна тільки гроші з держави гребти, і то побільше, цим вони не гребують, а захищати їх і їхніх дітей то наші повинні.
Відповісти
 
 
+11 # SoloUkraine 26.08.2014, 15:26
не можна в руки зброю брати??? - самі собі закон придумали,А курити,пити і шлятися ночами їм теж неможна,але ж на це вони не звертають вже уваги, то може і пункт зі зброєю переглянуть.
А перекопувати село Паросля,з метою наживи, де вбито і похоронено 173 людини це не гріх - тривожити душі померлих...
це все маячня яку слухати не хочеться...гнат и їх всіх в АТО...
а багато штунд пожертви роблять для армії - тожбо і воно самі за своїх дітей постояти не можуть і іншим ніколи руки допомоги не простягнуть.
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 26.08.2014, 16:36
Хоча всіх під одну гребінку теж не можна брати. Не всі такі. І пожертви на АТО теж роблять, але не афішують. І тому, якщо хоч хтось з віруючих протестантів читає ці коментарі - робіть висновки. Хто як не ми, християни різних деномінацій, змінить країну на краще? Ми сіль землі і світло для світу. Моє побожне життя, виховання моїх дітей, моє відношення до роботи, до держави і державності, та й елементарна культура, куди викинув сміття, чи миєшся частенько, чи часто міняєш білизну, щоб не смерділо, і навіть як сходив в туалет (шо після себе залишив? ) - ось світло.
Відповісти
 
 
+3 # ааааа 27.08.2014, 18:18
кому война а кому мать родна!!!а свідки Єгови купили навпроти Володимирчанки магазин за мільйон гривень!!!!!і вже собі будують щось!!
Відповісти
 
 
+3 # Надія 28.08.2014, 08:21
Валентино,Ви, як шпикачка,Вам чужі гроші печуть.А про те,що ті Солов*ї вже більше 20 років в сніг і дощ,на сонці чи на морозі,без вихідних по базарах стоять і починали з розкладушки в центрі,то це Вас не цікавить.І що поганого вони зробили,що відкрили магазин з гардинами та шпалерами? Люди працюють! І яка в них віра-нас не повинно хвилювати.Скріз ь є люди і є нелюди.
Відповісти