Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНаталія Мазур: «Співпрацюємо з волонтерським центром Сергія Притули» (+фото)

Наталія Мазур: «Співпрацюємо з волонтерським центром Сергія Притули» (+фото)

( 4 Votes )

 

Як розповіла волонтер Наталія Мазур з Володимирця, за листопад-грудень минулого року завдяки небайдужості володимирчан та жителів району вдалося зібрати кошти в сумі 4050 грн. на придбання найнеобхідніших речей для потреб бійців в зоні АТО. Це теплий одяг, медикаменти (противірусні та вітаміни), продукти харчування та засоби гігієни, одноразовий посуд, устілки до взуття.

Активну участь у зборі макулатури взяли райцентрівський дитячий садок «Малятко», ВПУ-29, крохмале-патоковий завод (здали архів), школи сіл Липне та Сопачів, дитяче козацьке товариство «Пагін» на чолі з М. Пікторовим, рентгенологічне відділення КЗ «Володимирецька ЦРЛ», аптечний пункт «Рівнеліки».

Школярі села Зелене підготували бійцям подарунки та написали теплі, зворушливі листи, які є найкращим стимулом на фронті.

Окрема подяка працівникам акушерсько-гінекологічного відділення за передані теплі речі для солдат.

Іграшки, зібрані на благодійному ярмарку, та дитячі речі були передані волонтеру Інзі Безушко, яка в переддень Святого Миколая завезла їх діткам в сиротинці східних областей.

 У пані Наталі з сином Тарасом такий собі «сімейний волонтерський підряд», адже саме син був зачинателем цієї справи. Тарас, крім основної роботи, працює у волонтерському центрі, створеному Сергієм Притулою, відомим шоуменом. Чіткість, оперативність, порядність – кредо цього центру. Сформовані передачі вже за два-три дні потрапляють на передову, де на них з нетерпінням чекають наші воїни.

    Пані Наталя запрошує до співпраці всіх щирих та небайдужих жителів селища та району. Лише разом ми сила, спільними зусиллями зможемо все. Жартують, що волонтерам і танк купити можна на рахунок «раз-два», якщо кинути клич по людях.

Отож, давайте не стояти осторонь. Війна – це спільна проблема, і нам та нашим дітям жити в Україні, на цій землі.

Контактний телефон: 098-124-10-58 Наталя Мазур.

\
 

 
 Підготувала Лариса Сарницька.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 36 гостей на сайті