HomeНовиниВ РайоніРятувальники завітали до районного колегіуму

Рятувальники завітали до районного колегіуму

( 0 Votes )


З метою роз’яснення дітям основних правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у Володимирецькому районі співробітниками МНС для вихованців ДНЗ та школярів регулярно проводяться відповідні профілактичні бесіди.

 Так, 5 грудня представники 16-ої державної пожежно-рятувальної частини завітали до Володимирецького районного колегіуму. МНСники провели профілактично-роз’яснювальну роботу зі школярами початкових та старших класів. У ході проведення даного заходу особлива увага зверталася на формування в дітей навичок правильного поводження під час виникнення пожеж та дотримання правил безпеки у побуті, правил поведінки на льоду та при ожеледиці, правил користування піротехнічними засобами та вибухонебезпечними предметами, правил дотримання пожежної безпеки під час проведення новорічних свят.

Учні із зацікавленням вислуховували виступи рятувальників, а по закінченні задавали різноманітні запитання. Як от: «За який час караул готовий виїхати на місце пожежі?», «Яка ємність пожежної цистерни?», «На скільки вистачає запасу води в пожежному автомобілі?», «Чи страшно заходити в палаючий будинок?» та багато інших. МНСники задовольняли цікавість допитливих школярів. Учні старших класів запитували, де можна здобути освіту рятівника, а дівчатка цікавилися, чи працюють в МНС жінки.

Співробітники ДПРЧ-16 переконані, що завдяки проведенню таких бесід діти набагато краще закріплять свої теоретичні знання з правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності і усвідомлять, до яких наслідків може призвести їх порушення.

Будемо сподіватися, що такі заходи допоможуть виховати в дітей почуття відповідальності за свою безпеку і вони ніколи не потраплять у надзвичайні ситуації. А якщо й потраплять, то вже точно будуть знати, як правильно діяти.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій Муравинець,

заступник начальника ДПРЧ-16.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити