Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВ зоні АТО загинув житель Володимиреччини (+фото, відео) Оновлено

В зоні АТО загинув житель Володимиреччини (+фото, відео) Оновлено

( 38 Votes )
 

«Учора, 3-го червня, в бою під населеним пунктом Мар’їнка героїчно загинув наш земляк, житель Володимирецького району, солдат-розвідник ШЕЛЯГ Володимир Анатолійович. Військовослужбовець 1979 року народження був призваний під час часткової мобілізації Володимирецьким районним військовим комісаріатом 5 лютого 2015 року.

У складі свого підрозділу він прикривав один із важливих форпостів української армії на лінії розмежування – Мар’їнку. Отримав  поранення, несумісні з життям. Наразі тіло загиблого Героя в Дніпропетровську. Сьогодні Володимир Шеляг вирушить в останню подорож на малу Батьківщину – Рівненщину. В цей важкий час наші думки і молитви разом з родиною полеглого воїна», – повідомлення такого змісту з посиланням на прес-службу об’єднаного командування «Захід» з’явилося на Інернет-сайті «Таке Інфо». З’явилося під назвою «Рівненщина втратила ще одногло Героя в зоні АТО», з уточнюючим підзаголовком «Мобілізований розвідник з Рівненщини загинув в бою». Алое для всіх нас це тяжка непоправна втрата. І – болюча рана на довгі роки.

Не ховаючись від прикрої правди, скажемо, що мимохіть уже звикаємося з подібними повідомленнями в обласній пресі. Але нинішнє для жителів Володимиреччини – як грім з ясного неба: у неоголошеній війні на українському Сході наклав головою житель села Хиночі, молода людина, яку невдаваною любов’ю любили односельчани.

Як повідомили у редакцію «Володимирецького вісника» з Хиноцької сільради, Володимир Шеляг народився 3 квітня 1979 року у багатодітній сім‘ї. Поміж сестрами Галиною і Тетяною та братами Федором, Ярославом і Віктором він був  наймолодшим. І ось – після тяжких поранень, одержаних у міжусобній війні, назавжди прощається з родиною.

Володимир Анатолійович проживав у селі Хиночі разом з матір‘ю та братами (батько помер кілька років тому), учителював у Хиноцькому НВК. За словами земляків, був морально стійким, справедливим, дуже веселим і доброзичливим, за що його поважали в селі. Мав дуже гарний голос, співав у храмі і брав активну участь у громадському житті села.

Не менш прихильно про Володимира відгукнулися і в рідному колективі.

У Хиноцькому НВК він працював учителем фізкультури. А ще раніше – заступником директора школи у Красносільській та Степангородській ЗОШ. З 2010 року очолював гуртки спортивно-туристичного профілю від Рафалівського центру дитячої та юнацької творчості.

У пам’яті земляків навіки залишиться образ завжди усміхненого, доброзичливого, вродливого, людяного Володимира Анатолійовича. Душа будь-якої компанії, завдяки своїй співучій натурі він був неперевершеним  організатором та активним учасником самодіяльності, неповторно грав на сільській сцені ролі Вакули, Вєрки Сердючки та інших персонажів.

– Весело та завзято на багатьох весіллях відспівав і відіграв з вокально-інструментальним гуртом наш Володя, – кажуть про педагога-воїна у Хиноцькій школі. – Поважали його  і любили колеги, односельчани і жителі сусідніх сіл, де він працював і де його просто знали. Та й діти надзвичайно любили свого вчителя, який жартома, з усміхом на вустах та з дотепним словом знаходив підхід до будь-кого.

Вічна йому пам'ять!

 

Олексій ГОРОДНИЙ.

Працівники газети «Володимирецький вісник» та сайту «Polissya.net» глибоко сумують у зв’язку з загибеллю воїна-земляка Володимира Анатолійовича Шеляга і висловлюють щирі співчуття його матері Лідії Сидорівні, сестрам і братам, усім родичам, колегам та односельцям.

 
 

Коментарі   

 
+48 # Людмила 04.06.2015, 11:26
...Мамо, не плач. Я повернусь весною.
У шибку пташинкою вдарюсь твою.
Прийду на світанні в садок із росою,
А, може, дощем на поріг упаду.

Голубко, не плач. Так судилося, ненько,
Що слово "бабуню" не буде твоїм.
Прийду і попрошуся в сон твій тихенько
Розкажу, як мається в домі новім.

Мені колискову ангел співає
I рана смертельна уже не болить.
Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває
Душа за тобою, рідненька, щемить.

Мамочко, вибач за чорну хустину
За те, що віднині будеш сама.
Тебе я любив. I любив Україну
Вона, як і ти, була в мене одна...
Відповісти
 
 
+55 # Людмила 04.06.2015, 11:31
От коли варто влаштовувати мотоестафету!!
От коли варто провести земляка-героя!! ..
Відповісти
 
 
+37 # Людмила 04.06.2015, 11:51
щоб не травмувати маму,навіть нікому не сказав,ДЕ він... Всі вважали ,що він у Кіровограді ,в учбовій частині...
Відповісти
 
 
+30 # Гість 04.06.2015, 13:30
виконав свій обов'язок перед країною, не побоявся і не ховався...Шкода і вічна пам'ть... Слова В.Цоя із пісні кукушка: "Сильные да смелые головы сложили в поле, в бою". Також хотілося процитувати слова із пісні легенда В.Цоя: "И как хлопало крыльями чёрное племя ворон,
Как смеялось небо, а потом прикусило язык.
И дрожала рука у того, кто остался жив,
И внезапно в вечность вдруг превратился миг.

И горел погребальным костром закат,
И волками смотрели звезды из облаков.
Как, раскинув руки, лежали ушедшие в ночь,
И как спали вповалку живые, не видя снов..."
Відповісти
 
 
+43 # Гість 04.06.2015, 17:57
Важко повірити,що такого веселого , такого життєрадісного, завжди оптимістично налаштованого Володі більше немає з нами...Вічна пам'ять!Г.А. Рафалівка
Відповісти
 
 
+46 # Гість 04.06.2015, 21:42
Героям слава!
Вічна тобі память, Володимире!
Відповісти
 
 
+22 # Гість 06.06.2015, 07:51
Земля пухом і вічна пам"ять...
... і прокляття політикам, які війну назвали "ато" і затіяли "рєшалово" замість бою.
Відповісти
 
 
+18 # Lavr 06.06.2015, 17:07
Може те "рєшалово" і вберегло ще кілька десятків наших хлопців. Будьте обережні з висловами. Вічна слава герою! Щире співчуття близьким і друзям Володимира.
Відповісти
 
 
+35 # Гість 07.06.2015, 00:20
Ти віддав життя за всіх нас. Довіку в боргу перед тобою.
Царство небесне тобі, Герою!
Відповісти
 
 
+25 # Гість 07.06.2015, 23:51
Таких як ти ,уже не буде!!!!Повік тебе ми не забудем!!!Вічна пап"ять тобі дорогенький!!!З емля пухом!!!Царство небесне!!!
Відповісти
 
 
-10 # Гість 07.06.2015, 11:25
І вся причина у майдані! Це він притягнув у наші домівки прокляту війну! І що, ми краще стали жити за майже два роки? Нас поробили мало не жебраками (не рахуючи кландайщиків), а за пенсіонерів я взагалі мовчу. Летимо у пропасть. А Володимиру, звісно що СЛАВА! Шкода, що гинуть найкращі, і за що - я не розумію?
Відповісти
 
 
+4 # Lavr 08.06.2015, 11:05
І не зрозумієте. На жаль. Ви людина іншої ідеології.
Відповісти
 
 
+13 # Людмила 08.06.2015, 11:55
щоб зрозуміти ЗА ЩО,візьміть торбу і махніть "на нєдєльку,до второго..."в зону війни.Там зрозуміється,за що і за кого гинуть наша хлопці! Побачите,що стало з тою землею...Зрозум ієте,що у себе такого не бажаєте..
Відповісти
 
 
+3 # Всиплю перцю 11.06.2015, 10:41
Барану цього не зрозуміти бо він є баран і цим все сказано.
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 11.06.2015, 11:12
Не ображайте невинну тваринку.
Відповісти
 
 
+27 # Гість 07.06.2015, 13:39
таких як Володимир Анатолійович більше нема. Завжди веселий, усміхнений і щасливий незважаючи ні на що. . . Вічна Вам пам"ять. Ми Вас завжди будем пам"ятати. Ви наш ГЕРОЙ!!!!!
Відповісти
 
 
+26 # Гість 07.06.2015, 14:00
Ви наш ГЕРОЙ!!!!
Відповісти
 
 
+27 # Гість 07.06.2015, 14:07
Таких як Володимир Анатолійович більше нема. Завжди усміхнений, веселий, до кожного знав підхід і незважаючи ні на що завжди щасливий. Дуже важко повірити у те, що сталося, що його більше немає серед нас, здається, що він прийде і знову буде жартувати і всім посміхатися. . .
Ми Вас ніколи не забудемо!!! Ви наш ГЕРОЙ!!! Вічна Вам пам'ять!!!
Відповісти
 
 
+27 # Гість 07.06.2015, 17:57
Любимо, пам'ятаємо, сумуємо ... Царство небесне ТОБІ ВОВА.
Відповісти
 
 
+41 # Гість 07.06.2015, 22:13
Я гордий тим, що ти був моїм найкращим другом. Я знав, що ти людина Світу і Світла. Кажуть, що про померлих згадують тільки добре, або нічого.
Я не можу згадати чогось, щоб булоб отим "нічого". Світло, випромінене один раз зіркою, летить у безмежжя вічно, а впавши на на листочок квітки, дає їй силу цвісти. Отак і ти, живши-горівши, випромінював навколо себе благодатне світло, що попадало в душі твоїх рідних, друзів, колег, учнів, усіх хто тебе знав хоч якись час. Гордіться, земляки,як горджуся я, що наш благодатний Поліський Рай, родить таких людей. Вічна тобі пам"ть. Вічна тобі слава. Герої не помирають! Т. А. С.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 12.06.2015, 03:23
а цей помер... і ще тисячі інших...
Відповісти
 
 
+20 # Гість 08.06.2015, 14:29
Я НЕ ЗНАЮ ЦЮ ЛЮДИНУ ОСОБИСТО, АЛЕ ВИСЛОВЛЮЮ СПІВЧУТТЯ РІДНИМ ВОЛОДИМИРА... ТРИМАЙТЕСЯ.
Відповісти
 
 
+18 # Людмила 09.06.2015, 09:30
світлини з похорон: https://plus.google.com/u/0/115805045267159799721/posts/TCS8rghaZv7?pid=6158002539746935794&oid=115805045267159799721
Відповісти
 
 
0 # Pepko 11.06.2015, 18:02
Вибачте за цинічне питання - а що, районне начальство не було присутнє? Бо на фото щось не видно...
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 11.06.2015, 18:28
Pepko, ось пані Людмила виложила відео в ютубі. Бачив там (попав в об"єктив) лише голова райдерж адміністрації. Виступав з простою душевною промовою на кладовищі. Інших не помітив.
https://www.youtube.com/watch?v=3nD8TO1L_PM
Відповісти
 
 
+1 # Pepko 12.06.2015, 08:27
Дякую за інформацію.
Відповісти