HomeНовиниВ РайоніВ зоні АТО загинув житель Володимиреччини (+фото, відео) Оновлено

В зоні АТО загинув житель Володимиреччини (+фото, відео) Оновлено

( 0 Votes )
 

«Учора, 3-го червня, в бою під населеним пунктом Мар’їнка героїчно загинув наш земляк, житель Володимирецького району, солдат-розвідник ШЕЛЯГ Володимир Анатолійович. Військовослужбовець 1979 року народження був призваний під час часткової мобілізації Володимирецьким районним військовим комісаріатом 5 лютого 2015 року.

У складі свого підрозділу він прикривав один із важливих форпостів української армії на лінії розмежування – Мар’їнку. Отримав  поранення, несумісні з життям. Наразі тіло загиблого Героя в Дніпропетровську. Сьогодні Володимир Шеляг вирушить в останню подорож на малу Батьківщину – Рівненщину. В цей важкий час наші думки і молитви разом з родиною полеглого воїна», – повідомлення такого змісту з посиланням на прес-службу об’єднаного командування «Захід» з’явилося на Інернет-сайті «Таке Інфо». З’явилося під назвою «Рівненщина втратила ще одногло Героя в зоні АТО», з уточнюючим підзаголовком «Мобілізований розвідник з Рівненщини загинув в бою». Алое для всіх нас це тяжка непоправна втрата. І – болюча рана на довгі роки.

Не ховаючись від прикрої правди, скажемо, що мимохіть уже звикаємося з подібними повідомленнями в обласній пресі. Але нинішнє для жителів Володимиреччини – як грім з ясного неба: у неоголошеній війні на українському Сході наклав головою житель села Хиночі, молода людина, яку невдаваною любов’ю любили односельчани.

Як повідомили у редакцію «Володимирецького вісника» з Хиноцької сільради, Володимир Шеляг народився 3 квітня 1979 року у багатодітній сім‘ї. Поміж сестрами Галиною і Тетяною та братами Федором, Ярославом і Віктором він був  наймолодшим. І ось – після тяжких поранень, одержаних у міжусобній війні, назавжди прощається з родиною.

Володимир Анатолійович проживав у селі Хиночі разом з матір‘ю та братами (батько помер кілька років тому), учителював у Хиноцькому НВК. За словами земляків, був морально стійким, справедливим, дуже веселим і доброзичливим, за що його поважали в селі. Мав дуже гарний голос, співав у храмі і брав активну участь у громадському житті села.

Не менш прихильно про Володимира відгукнулися і в рідному колективі.

У Хиноцькому НВК він працював учителем фізкультури. А ще раніше – заступником директора школи у Красносільській та Степангородській ЗОШ. З 2010 року очолював гуртки спортивно-туристичного профілю від Рафалівського центру дитячої та юнацької творчості.

У пам’яті земляків навіки залишиться образ завжди усміхненого, доброзичливого, вродливого, людяного Володимира Анатолійовича. Душа будь-якої компанії, завдяки своїй співучій натурі він був неперевершеним  організатором та активним учасником самодіяльності, неповторно грав на сільській сцені ролі Вакули, Вєрки Сердючки та інших персонажів.

– Весело та завзято на багатьох весіллях відспівав і відіграв з вокально-інструментальним гуртом наш Володя, – кажуть про педагога-воїна у Хиноцькій школі. – Поважали його  і любили колеги, односельчани і жителі сусідніх сіл, де він працював і де його просто знали. Та й діти надзвичайно любили свого вчителя, який жартома, з усміхом на вустах та з дотепним словом знаходив підхід до будь-кого.

Вічна йому пам'ять!

 

Олексій ГОРОДНИЙ.

Працівники газети «Володимирецький вісник» та сайту «Polissya.net» глибоко сумують у зв’язку з загибеллю воїна-земляка Володимира Анатолійовича Шеляга і висловлюють щирі співчуття його матері Лідії Сидорівні, сестрам і братам, усім родичам, колегам та односельцям.

 
 

У вас недостатньо прав для коментування.