Авторизація

HomeНовиниВ РайоніГерой, який поспішав жити

Герой, який поспішав жити

( 6 Votes )

15 жовтня у с. Хиночі з ініціативи Василя Яніцького відбулося відкриття меморіальної дошки Володимиру Шелягу, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції цьогоріч влітку. Меморіальну дошку встановили на будівлі місцевої школи, у якій і працював загиблий солдат-розвідник – навчав школярів здоровому способу життя на уроках фізкультури та був керівником гуртків спортивно-туристичного профілю.

Педагогічний та учнівський колективи Хиноцького НВК у пам'ять про свого вчителя, наставника та доброго друга підготували зворушливу та щиру літературно-музично композицію, щоби розповісти усім присутнім на вечорі-реквіємі про те, яким насправді був їх односелець: добрим, талановитим, артистичним. Було багато квітів, добрих слів, а ще більше – сліз. Зі слайдів на усіх присутніх дивилися теплі очі Володимира, а жінки, діти та навіть чоловіки втирали очі, бо ж незважаючи на те, що минуло майже півроку від дня загибелі, вірити у те, що щирого, завжди усміхненого та готового до допомоги Володимира немає і ніколи вже не буде поруч, складно. І вже не вистачить ніяких слів, щоби описати глибину втрати, з якою живуть тепер рідні та близькі загиблого Володимира.

«Володимир був світлою, хорошою людиною, душею компанії. У нього якось виходило встигати кругом, бо ж брав участь і в художній самодіяльності, і в церковному хорі співав, і туризмом займався. Здавалося, ніби хотів охопити усе та поспішав жити», - так говорить про загиблого Героя директор Хиноцького НВК Вячеслав Домінський.

 До відкриття меморіальної дошки долучилися усі, хто знав, працював, дружив та просто був поряд із загиблим Героєм – широка освітянська спільнота Володимиреччини, однокласники, друзі-односельці. Дошку відкривали учасники антитерористичної операції на сході України Станіслав Федорук та Богдан Славич. Сестра загиблого Володимира Шеляга Галина звернулася до присутніх із проханням спростовувати слухи про те, що Володимир начебто живий. Бо ж рідним коштувало неабияких емоційних зусиль обійти всі госпіталі, морги, лікарні, аби перекреслити усілякі сумніви та марні надії, що роздирають серця.

Присутній на заході Олександр Мисько гарантував посильну допомогу матері загиблого Героя – лісівники, які з початку проведення антитерористичної операції не стоять осторонь та постійно надають фінансову допомогу бійцям у придбанні спецодягу, харчування та лікуванні, а також зобов’язуються і далі допомагати, беруться за повне забезпечення паливом та предметами першої необхідності, щоб хоч трохи допомогти та розділити біль утрати сина. Сина-Героя, який віддав життя за Україну.

 

 

 Відділ внутрішньої політики, зв'язків із засобами масової інформації та громадськістю

 

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 21.10.2015, 11:42
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ...............
Відповісти
 
 
+7 # Гість 23.10.2015, 22:57
Благаю всіх... не забувайте ЙОГО... згадуйте в молитвах
Він ГЕРОЙ! Він найращий герой... Шкода що не з нами...
Відповісти
 
 
+3 # Гість 23.10.2015, 22:58
:cry:
Відповісти
 
 
+3 # Гість 26.10.2015, 12:40
Від імені всіх друзів та кумів Володимира, що проживають в Красносіллі, щиро дакую за відкриття меморіальної дошки. Вічна пам"ять. Слава героям.
Анатолій Трохимчук.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 26.10.2015, 19:58
Другу-герою слава!!! Сумую. :sad: :sad: :sad:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 109 гостей і 1 користувач на сайті