Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЧекали очільника обласної поліції, а приїхав заступник (+фото)

Чекали очільника обласної поліції, а приїхав заступник (+фото)

( 1 Vote )

На заявлену зустріч з володимирчанами прибув його заступник Валерій Петрович Самчук, уродженець Острозького району. Він 15 років пропрацював дільничним, потім перейшов на оперативну роботу. Нині в обласній поліції курирує патрульну службу та адміннагляд.

Саме питання дотримання правопорядку на терені Володимиреччини і привело обласну поліцію у райдержадміністрацію, де в минулу п’ятницю й відбулася зустріч з громадськістю, владою та журналістами.

Представник обласної поліції ще до початку офіційної частини розпочав розмову про патрулювання містечка, що стало каменем спотикання громадськості Володимирця і новоствореним районним відділенням поліції.

Йшлося про порушення спокою у вечірній та нічний час у райцентрі та в окремих селах району за безкарної участі юних мотоциклістів та мажорних автогонщиків. Додалася й ще одна резонансна «НП» – перекриття міжнародної траси «Київ-Варшава» батьками і дітьми з села Степангород, які вимагали будівництва школи. Треба зазначити, що на сьогодні 540 дітей Степангорода не відвідують страшний навчальний заклад і не навчаються. Як вони наздоганятимуть шкільну програму і здаватимуть ЗНО – одному Богу відомо…

Саме на тому, щоб степангородський варіант не повторився в майбутньому, й акцентувалася увага присутніх. Хоча присутніх було дуже мало, до двадцяти чоловік. У той же час на прийом до начальника обласного УВС записалося більше десяти заявників.


 

Голова РДА Володимир Хоружий зазначив, що чотири рази відвідав Степангородську школу. І мені не заперечать активісти побудови школи з Степангорода, що саме голова РДА Володимир Хоружий та голова районної ради Василь Ковенько із активістами в рівненських кабінетах побували з десяток разів. «Вибили» до 700 тисяч гривень з обласного бюджету, які пішли на проектну документацію. І не послухати людину, яка тобі зробила так багато добра… Поїхати перекривати трасу, створюючи тим самим незручності іншим громадянам? На владу треба впливати правовими, а не силовими методами.


 

Тому фактичну оцінку цій ситуації і мудру пропозицію вніс депутат районної ради, колишній начальник податкової міліції Микола Волчецький: спочатку самим навчитися жити у правовому полі, а потім вимагати того від інших і зокрема від влади. Він констатував про безкарність і недодержання Закону у селі Степангород. За його словами, у Степангороді налічується 20 помп. Працює 23 пилорами. Довкіл Степангорода повністю вирізаний ліс. Степангородці розібрали по хатах на 90% збудований з цегли новий дитячий садок. На їх совісті – зруйнована вишка «КиївСтару». За це ніхто не поніс покарання, через що складається така криміногенна ситуація.

Районного депутата Миколу Волчецького підтримали інші виступаючі. Представник нардепа Василя Яніцького Михайло Герасимчук, в минулому теж офіцер міліції, пропонував своє бачення шляхів виходу із криміногенної ситуації, що склалася в районі, і радив всі резонансні кримінальні справи, які в районі розкриваються тільки на 8% (у Києві – 15%), передати в обласне управління, включаючи й по бурштину. Провести ревізію автотранспорту в новій поліції та укріпити її матеріально-технічну базу. Видати поліцейським нову форму і відповідні документи, що посвідчують їх приналежність до поліції. Відновити статус райвідділу поліції. Факт незаконного закриття райвідділу міліції підтвердив і гість з Рівно Валерій Самчук. Також Михайло Герасимчук просив повідомити про понесену відповідальність винних у кримінальному конфлікті в кузнецовському закладі відпочинку «Маєток».

Начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Босик подякувала правоохоронцям за їх роботу, відкриття структурного підрозділу поліції у Володимирці, що посприяло працівникам культури в 46 культзакладах провести десятки запланованих багатолюдних заходів.

Виносилася й пропозиція щодо врегулювання роботи чотирьох «питейних» закладів райцентру (заклади чомусь не називалися), які працюють з порушенням графіка аж до чотирьох ранку і збирають у Володимирці всіх гуляк з округи й сіл.

Несанкціоновані та санкціоновані мирні акції, перекриття міжнародної траси і понесення відповідальності за це – таким питанням цікавився директор школи із села Озерці. Прозвучало і ряд інших запитань та пропозицій.

Заступник начальника управління обласної національної поліції Валерій Самчук призвав володимирчан до співпраці і запропонував направити патрульну групу із Острога, Рівно та Костополя до нас, поки буде створено відповідну свою патрульну службу.


 

Далі він провів особистий прийом громадян. Одна жіночка виявила бажання придбати у службовому приміщенні «міліції» кімнату. В іншої вкрали злодюги з дому 62 тисячі доларів (її мама продала дім у Сарнах і передала ці гроші на зберігання), а поліція досі нічого не робить… Одні приходили подякувати поліцейським, які надали допомогу на трасі – доїхати до лікарні. Інші пішли з прийому, бо хотіли переговорити тільки з Князевим. Колишні офіцери міліції, які проживають в «міліцейському домі» по вулиці Соборній, досі не можуть змінити статус свого житла із службового на приватне. Їм вкотре пообіцяли вирішити це питання. Воно так «вирішується» вже з 2010 року…

Це все маленькі штрихи важливої зустрічі. На деякі дуже цікаві факти, що піднімалися, немає достовірних підтверджень.

Після прийому свої «розбірки» були проведені замами служб у відділенні Володимирецької поліції. Та як не прикро констатувати, і нова поліція працює … на цифри і факти. Шкода.

Записала Галина ТЄТЄНЄВА

фото автора

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 55 гостей на сайті