Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРобочий візит народного депутата України Василя Яніцького на Володимиреччину (+фото)

Робочий візит народного депутата України Василя Яніцького на Володимиреччину (+фото)

( 1 Vote )

 

У ці дні в своєму виборчому окрузі перебував з робочою поїздкою народний депутат України Василь Яніцький. За день перед цим Василь Петрович зустрічався з громадами інших районів округу. І ось Володимирець.

Для узгодження плану робочої поїздки по району народний депутат зустрівся з головою райдержадміністрації Володимиром Хоружим, головою Володимирецької районної ради Василем Ковеньком та головним лікарем району Іваном Караїмчуком.

 Зустріч Василя Яніцького з працівниками Володимирецької РДА була побудована як звіт про зроблене в минулому році і плани на 2017 рік. Зокрема народний депутат розповів про роботу над Програмою для онкохворих, яка покриватиме частину витрат на їх лікування. За його словами, останнім часом надходить багато звернень за допомогою. І надання матеріальної допомоги кількох тисяч гривень – не вихід, адже потрібне комплексне забезпечення необхідними препаратами хворих.

 Зустрічам з громадами передувало звернення народного депутата України Василя Яніцького до Кабінету Міністрів України, за яким для округу вперше за роки незалежності нашої держави розпорядженням № 980-р КМУ від 21 грудня 2016 року було виділено 3 мільйони гривень для вирішення гострих питань у галузі медицини, освіти та спорту нашого Полісся.

 Варто звернути увагу на те, що не кожен депутат наважився б в останні дні грудня отримати на округ такі кошти, адже освоїти їх потрібно було до закінчення року. Але, як зазначив Василь Петрович, за останні два роки в нього у Володимирецькому районі утворилася дружня команда однодумців. Вона й забезпечила закупівлю для лабораторій ПСМД та шкіл району такі необхідні кардіографи, сучасно обладнані робочі місця лікарів, холодильники для зберігання медпрепаратів, дитячих майданчиків.

Результати роботи народного депутата в своєму виборчому окрузі відчутні. Минулого року лише по лінії державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) округ отримав більше 30 мільйонів гривень. Крім того, двома Постановами Кабінету Міністрів України з депутатського фонду в райони округу надійшло ще 12 та 5 мільйонів гривень. І ось у грудні – ще 3 мільйони гривень.

 Під час візиту за дорученням глави парламенту Василь Яніцький вручив грамоти голови Верховної ради України за працю на користь громад і України селищному голові Володимирця Олександру Осмоловичу та сільському голові с. Полиці Миколі Озерузі.

 Разом з головою РДА Володимиром Хоружим та головою районної ради Василем Ковеньком, головним лікарем району Іваном Караїмчуком депутат оглянув робочі місця пунктів ПМСД у Володимирці, Довговолі, Рафалівці. Також Василь Яніцький провів прийоми та зустрічі з жителями Володимирця, Рафалівки та Полиць; окремим було надано матеріальну допомогу.

 На закінчення свого візиту Василь Яніцький зазначив, що співпрацю з округом буде продовжено.

– Звичайно, ці кошти не вирішують всіх нагальних питань. Але вони знімуть багато болючих моментів та нададуть додатковий імпульс для розвитку закладів медицини та освіти району. І ми, звичайно, й надалі будемо встановлювати дитячі майданчики та вуличні тренажери. Адже це хороша можливість нашій малечі та молодим людям проводити свій час значно змістовніше та з користю для здоров’я, – прокоментував Василь Яніцький.

 

 
 
 
 

Михайло Герасимчук. Фото автора.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 45 гостей на сайті