Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДо фестивалю "Бурштиновий шлях" на Володимиреччині "підлатають" дорогу (+фото)

До фестивалю "Бурштиновий шлях" на Володимиреччині "підлатають" дорогу (+фото)

( 3 Votes )

Можливість відвідати фестиваль «Бурштиновий шлях», який відбудеться у нашому районі упродовж 7-9 липня, матиме змогу більше гостей, особливо тих, які подорожуватимуть власним авто.

Так, на ділянці дороги від Володимирця до Антонівки розпочалися ремонтні роботи. Бригада Володимирецького райавтодору працює над ямковим ремонтом найбільш пошкоджених ділянок.

Власне, на сьогодні пройдено близько 5 кілометрів у напрямку Антонівки (до залізничного переїзду). Також оновлені дорожні знаки поряд із залізничним переїздом.

 

 

Відділ організаційної та інформаційної роботи РДА 

 

Коментарі   

 
+27 # Гість 16.06.2017, 12:29
Ох-ох-ох... Вигляд щебню у ямках наводить на думку що до фестивалю цей ремонт не дотягне... Надіюсь це лише початок і зроблять всеж таки якісно... Третій рік - третій раз ремонтується цей участок, а змін - 0. Ямки як ранкова роса.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 17.06.2017, 08:52
Та ж у заголовку так і написано: "До фестивалю", а після знову ями
Відповісти
 
 
-7 # Свій 16.06.2017, 21:14
А ти москальський засланець у водіїв маршруток запитай,чи краще стало їхати. Вони щодня курсуют а тобі раз на рік на легковику і через Полиці норм.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 16.06.2017, 21:34
Я їжджу 3 рази на тиждень і згідний що цей ремонт чергове відмивання коштів(((
Відповісти
 
 
+1 # Гіcть 16.06.2017, 22:38
Факти чи припущення? Якщо є факти - викладай, народ підтримає. Тому що можна говорити на все, що робиться (ремонтується) - відмивання. Але не все золото, що блищить.
Відповісти
 
 
+12 # 8888 16.06.2017, 23:05
Подивіться на останнє фото!оце ви називаєте ремонтом!???ще до повного щастя хай би заложили битою цеглою!Шановні начальники помиріться нарешті вже і почніть щось робити для району,то про вас і люди колись згадають,з собою все не заберете.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 17.06.2017, 00:09
На все свій час!!!Сьогодні щебінь,завтра буде і цегла.В них по дві лівих руки права відсутня.Як вони нам її краще залатають???
Відповісти