Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСтепангород. Виростай, школо!

Степангород. Виростай, школо!

( 4 Votes )

 

Кому що, а степангородцям – школа! Тож свого часу про неї дізналася вся Україна. Задля неї степангородці пройшли усі, які тільки можна, владні кабінети. І ось – на пришкільному пагорбі кипить робота й височіють у небо три потужних автокрани. Будівельники ТОВ «Стиль-Декор» вписують свою сторінку в історію сільської освіти.

Звісно, хотілося б, щоб будівничі робили весь фундамент і зводили на ньому шкільні стіни, але поки що виростає лиш один із чотирьох блоків.

На цей час маємо підвальне приміщення і закінчено перший поверх. Зроблено перекриття, і це дає можливість взятися за другий поверх.

Звідси, з першого блоку, запускатиметься вся шкільна інфраструктура: опалення, електроживлення, водопостачання і водовідведення. Тож довелося доопрацьовувати проект, вносячи якісь важливі поправки. Все це зроблено – і робота йде своєю чергою.

За словами виконроба, зараз на будівництві двадцять робітників. Чекають, що прибуде ще стільки. Проект передбачає перетворення старої Степангородської школи на сучасний триповерховий чотириблочний  храм знань із бетону, цегли та скла. Тож потреба у робочій  силі тісно пов’язана з вимогами сучасної технології.

 


 

Не хочеться зупинятися на цифрах, сумах і термінах. Скажу лише, що кошти, яких так чекали з Державного регіонального фонду розвитку, надійшли. Тепер їх треба освоїти до кінця року.

У всі часи будівництвом пишалися. Лише велика біда змушувала народи згортати обсяги будівельних робіт. Усе ж, це потужне джерело краси, культури і благополуччя ніколи не замулювалось. Наша школа – підтвердження цьому. Тож і «наших», і всіх будівельників степангородці щиро вітають із професійним святом. Зокрема бригаду Миколи Нітецького, яка сумлінно трудиться на нашій новобудові.

Школа починає набувати дорогих нам обрисів, а серце ж її – діти. І нам приємно думати, що у своїх спружинених миттєвостях, буденних, святкових, а подекуди й гірких, вона виховує Людей із великої літери.

Хай же праця, вкладена у прекрасний замисел, приносить причетним до неї людям радість і задоволення. І з кожним днем для них хай відкриваються нові перспективи.

 

Олександра СТРІЛА.

с. Степангород

На знімку: народжується нова сільська школа.

 

Коментарі   

 
+12 # Гість 13.08.2017, 12:15
та для чого їм школа??? головне щоб камінь плив
будівництво цієї школи це державні гроші на вітер
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 88 гостей на сайті