Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЦентральну площу Володимирця поділили загорожею (+фото)

Центральну площу Володимирця поділили загорожею (+фото)

( 4 Votes )

 

26 грудня центральна площа Володимирця була в центрі уваги в прямому сенсі цього вислову. Чому? Тому що за допомогою двох тракторів її загороджували великими дорожними клумбами.

Люди спантеличено потирали потилиці й з подивом оглядали нововведення.

Селищний голова Володимирця Олександр Осмолович поділився інформацією:

– На останній сесії селищної ради депутат О. Дуляницька висловила пропозицію встановити загороджувальні клумби; депутати її підтримали. Таку загорожу вирішено було встановити на час новорічних свят, щоб підвищити рівень безпеки для відпочиваючих, адже багато хто цими днями захоче завітати до центральної ялинки.

На закупівлю клумб виділено близько 25 тис грн. Ми ще не визначились, чи прибирати їх після свят, а чи залишити назавжди. Під час сесії також була озвучена пропозиція влаштувати парковку на загородженій території. Дане питання вирішено ще не остаточно, воно ще відкрите.

А як ви думаєте, читачі? Варто в центрі площі облаштовувати парковку для машин?

У будь-якому випадку люди вже дякують селраді за загорожу, бо пересуватись площею стало легше за лічені хвилини після встановлення клумб.

Гонщики скоса поглядають на бетонний паркан і незадоволено плюються: вже не подрифтуєш вночі, не спалиш гуму, не навернеш кола по площі, не склеїш дівчат, не похизуєшся норовом.

Люди також висловлюють думку, що клумби з часом або горе-водії розіб’ють, або загорожу просто будуть розсовувати, щоб машинами під’їхати ближче до арки. Що ж, ті, кому правила дорожнього руху і правила виховання ні до чого, трохи не розуміють, що подібні обмеження руху існують не для того, щоб качати біцепси, розсовуючи перепону, а для того, щоб на загороджену територію  не заїжджати в принципі.

Поки що машини паркуються вздовж клумб...

 

 

Олена Стельмащук, фото автора

 

Коментарі   

 
+7 # Гість 28.12.2017, 16:00
Згадайте що стало зі знаком на соборній цими вихідними, те ж буде і з клумбами. Ситуацію врятує тільки такий паркан як на поштовій.
Відповісти
 
 
+24 # user 28.12.2017, 19:06
Поки що машини паркуються вздовж клумб. Так... І вздовж металевого паркану, тобто на проїзджій частині, чим звужують проїзд. Особисто моя думка: Залиште клумби, але звузьте їх радіус щоб звільнити трохи місця для паркування транспортних засобів біля них. Нічого страшного що в пішоходів буде менше місця біля ялинки, в них вся площа в розпорядженні, та і ялинка там тимчасово стоїть. Можна навіть навколо цих клумб тоді і розмітку намалювати щоб зорієнтувати водіїв як правильно там паркуватись (паралельно до клумб чи під кутом). Це налагодить розміщення автомобілів в центрі селища, особливо в святкові дні, коли площа буває заставлена автомобілями. Але це лише моя особиста думка :-)
Відповісти
 
 
+26 # Гість 29.12.2017, 11:24
Однозначно клумби потрібні (чи інший тип загорожі) [ЦЕНЗУРА] не розуміє законів і не має моралі.
Цього вже давно чекали усі жителі селища, адже так звана "поліція" (яка доречі отримує зарплату за рахунок наших податків) абсолютно нічого не робить :-x
Відповісти
 
 
+22 # Alik L 31.12.2017, 01:16
Медаль тому - хто це запропонував.

Залиште цю огорожу і на літо. Хай хоча центр в нас нормальний буде.
Відповісти
 
 
+10 # Гість 02.01.2018, 12:47
Та нічого ж не змінилося. Купа машин - не розминутись, навіть ганяти повільніше не стали. Збільшилась загроза аварій, бо місця мало, то можливо хоч це зменшить кількість авто в центрі.
Скоро будуть і в хаті з спальні до сортиру їхати. Звикли не піднімати зад з крісла. А осмолович все (ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ), то стовпів на будує то корит накупує на наші гроші. А вирішення просте: зробити стоянки на під`їздах до центру та Володимирця й заборонити рух в центрі. Не така вже й проблема прогулятись і вирішити питання, а не возити свою (ЦЕНЗУРА) під кожен магазин
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 118 гостей на сайті