Авторизація

HomeНовиниВ РайоніАби радості було більше (+фото)

Аби радості було більше (+фото)

( 0 Votes )

Що б ви сказали, якби до вас зовсім несподівано завітав Дід Мороз? Хай там як, а усміхатися ви точно почали б ширше, та й хороший настрій на увесь день був би точно гарантований.

Так зі щирими посмішками та вогниками цікавості в очах зустрічали Діда Мороза у своїх домівках у різних куточках нашого району дітки, які мужньо борються з онкологічними хворобами.

Разом із представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадської організації «Школа відповідального батьківства» та ПП «Сімейний медичний центр Родолад» у перші дні нового року Дід Мороз привітав із новорічно-різдвяними святами 13 діток, побажавши міцного здоров’я та подарувавши кожному цілу торбину різноманітних подарунків. Дітки радо заглядали дідусеві в очі, розповідали вірші та співали коротеньких пісень.

– Ми хочемо підтримати таких діток та подарувати їм більше радості, надії, віри в казку, – розповідає голова правління ГО «Школа відповідального батьківства» Сергій Буравський. – Таким чином у співпраці із районним центром соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді ось вже восьмий рік поспіль ми надаємо допомогу онкохворим дітям району.

Напередодні свят, десь у листопаді-грудні ми оголошуємо про акцію та розпочинаємо збір коштів. Люди відгукуються, долучаються до такої справи, як підприємці,  депутати, так і просто небайдужі люди, за що ми дуже вдячні.  Хтось дає нам солодощі, хтось – кошти. Центр СССДМ за спеціальною програмою закуповує різні захоплюючі ігри та інші речі для діток. До усього зібраного докуповуємо ще різні цікавинки.

 

 

Так і формуємо торбину для Діда Мороза, який теж вже кілька років поспіль погоджується посвятити свій час на радість діткам. Якщо залишаються кошти із зібраних, то передаємо як невелику грошову допомогу батькам діток, до яких їдемо в гості. Звісно, що підтримуємо їх і упродовж року. Наприклад, вони можуть пройти спеціальне обстеження у ПП «Сімейний медичний центр Родолад» безкоштовно.

Знаєте, дітки дуже чекають на таку підтримку, бо ж навіть дорослим приємно отримати подарунок, а що вже говорити про них.  Якось один з дітлахів казав нашому Дідусеві Морозу: «Всі інші Діди Морози – несправжні, а ви – справжнісінький!». Тож дуже хочеться наповнити їх життя радістю та щирими посмішками, великою вірою в те, що прийдешній рік буде здоровим та щасливим.

Від організаторів цієї благодійної акції хочемо побажати діткам та їхнім сім’ям здоров’я, радості та миру, а також подякувати нашим меценатам (Качинському П., Аврмишину С., Троневичу О., Сохацькому А., Буніну Я., Кубаю Р., Рудніку Я., Діжурку А., Караїмчуку І., Білику Ю., Бортнику А.,  Безушко В. та Базаці В., Ямпольському В.,  Рудніку І. та КГХ) за багаторічну допомогу та побажати кожному всього найкращого та хай те добро, яке вони несуть до діток, вертається до них сторицею.

Вікторія Черпак

фото автора

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 49 гостей на сайті