Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЛіхтарі у Володимирці побили…дівчата

Ліхтарі у Володимирці побили…дівчата

( 1 Vote )

Жителі Володимирця майже упіймали бидлоття, яке вночі в центральному парку побило ліхтарі в ніч з 30 на 31 липня. Такими зловмисниками виявились… дівчата.

За словами людей, що живуть поряд, дівчат було троє, на вигляд 10-11 клас (але зовнішність зараз оманлива).

Наразі користувачі фейсбуку пропонують таки довести почате до кінця і закликають тих, хто може допомогти інформацією, не замовчувати її.

«Можливо хтось щось бачив, треба примусити цих людей відповісти за скоєне і за власні кошти (кошти батьків) відремонтувати ліхтарі», - пише автор посту.

із мережі Facebook

ілюстративне фото із архіву редакції

 

Коментарі   

 
-5 # Гіcть 02.08.2018, 08:18
Можливо, хтось і бачив, але свідком до суду не піде. Для себе накладно бігати по судах та й на помсту можна наштовхнутися. Інша справа відеодокази ...
Відповісти
 
 
+9 # Гість 02.08.2018, 09:56
Типове мислення совкових народів, тому і живемо як в "одному місці". Саме через таке мислення наш народ, і населення селища зокрема, приречене бути [ЦЕНЗУРА]м. НУ НЕ БУДЕ В НАС ПОРЯДКУ, ЯКЩО ОКРЕМА ЛЮДИНА ПОБАЧИВШИ ЯК "МАЛОЛЄТКИ" Б'ЮТЬ ЛІХТАРІ (ЧИ ЩЕ ЩОСЬ В ТАКОМУ ПЛАНІ) ВІДВЕРНУЛА БАЙДУЖУ МОРДУ І ТИХЕНЬКО ВТЕКЛА !!!!!!!
Коли вже до вас дійде, що тільки с[ЦЕНЗУРА] бути покараним (і не тільки міфічною "поліцією", якої в нас нема), а любим випадковим перехожим буде тримати цих моральних виродків в стійлі!
Відповісти
 
 
0 # Гіcть 03.08.2018, 00:19
Ти, моральний вчителю, багато разів був свідком у суді? Навколо все переконане, розмите, ліс вирізаний, все розкрадене... Ти не знаєш, що твої сусіди (родичі, знайомі) це все накоїли? От із-за таких писак ніхто й не хоче свідчити, бо твоя позиці: ВСЯ Ж НАВКОЛО ВИННІ, А НЕ Я!
Відповісти