Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Рафалівці відкрили АЗС під новим для України брендом (+фото)

У Рафалівці відкрили АЗС під новим для України брендом (+фото)

( 0 Votes )

«Нарешті її відкрили. Тепер не треба буде їздити у Вараш чи Полиці. А раніше доводилося накручувати зайві 7, а то й усі 15 кілометрів», – говорить про новеньку АЗС рафалівчанин Андрій.

І подібне можна почути з уст багатьох проїжджих та перехожих.

Минулого тижня у Рафалівці запрацювала АЗС «Express-Energy». І це, без перебільшення, величезна подія, яку чекали більшість водіїв із Рафалівки, Жолудська та інших навколишніх поселень.  Та й пересічним мешканцям було цікаво, що постане на колишньому пустирі, що впродовж багатьох літ заростав бур'яном. 

Побачивши різнобарвні кульки, якими звично привертають увагу до нового закладу, на заправці зібралося чимало людей. Хтось завітав, аби першим випробувати нове пальне, комусь кортіло подивитися, як виглядає кафе при АЗС, а декому забаглося побачити власника цього комплексу.

Чому комплексу? Бо, крім заправних колонок, на території АЗС ще й чудова мийка на два бокси, невеличке кафе і мінімаркет з автотоварами. У недалекому майбутньому з'явиться  ще й аптека, яка працюватиме цілодобово.

Привітати молодого енергійного 27-річного власника Михайла Радчишина та його команду на відкриття завітали рідні, друзі та знайомі. Серед них – і поважні гості: голова селищної ради Василь Совгуть, пастор Великожолудської церкви Гнат Килюшик, пастор церкви ХВЄ «Надія» села Малий Жолудськ Віктор Шкіндер і районний пастор церков ХВЄ Степан Килюшик.

Одним із перших виступив голова селищної ради Василь Совгуть:

– Для жителів нашого селища це важливо, адже віднині маємо дуже красиву сучасну АЗС. Селище розвивається, крім додаткових робочих місць, це ще й додаткові надходження у місцевий бюджет. Тож хочеться побажати Михайлу успіхів у цій справі, подальшого розвитку і рясних Божих благословінь, – підкреслив селищний голова.

До слова, сам власник, виступаючи, подякував кожному, хто допоміг і підтримав його у цій справі. Він щиро сподівається, що комплекс буде корисним для людей.

– Мені надзвичайно приємно, – сказав М.Радчишин, – що ви знайшли хвилинку і завітали до нас, аби розділити з нами цю радість. Ми робитимемо все, аби якісно обслуговувати кожного з вас, і щоб перебування на цій території було максимально комфортним та корисним для відвідувачів.

Як зазначалося, було нелегко і непросто. Дуже багато зусиль докладено, аби відбулося нинішнє свято. Тож прозвучали слова щирої подяки всім, хто долучався, допомагав, підтримував, а нині прийшов на відкриття комплексу.

Директор АЗС Богдан Костюков нагадав гостям, за скільки часу вдалося створити цей бажаний рафалівчанам об’єкт.

– Будівельні роботи тривали з липня минулого року, але підготовка до них почалася ще три роки тому – з першої геодезії та виготовлення документів, – сказав він. – АЗС одночасно може обслуговувати сім автомобілів, а наше європейське пальне та газ, сподіваємося, стануть надійними друзями ваших машин і зроблять поїздки комфортними, безпечними й економними.

Після урочистої частини кожний міг ознайомитися з комплексом, відвідати кафе, скуштувати смачне тістечко, бургер чи хот-дог, випити запашної справжньої кави.

Поки ми спілкувалися з Михайлом стосовно будівництва, ідей  та втілення самого проекту, буквально за годину з кафе зникли тістечка та бюргери.  АЗСівські смаколики гості, як бачимо, оцінили.

Та повернемося до того, що сказав у короткому інтерв’ю М.Радчишин.

– Скажіть, Михайле, чому саме АЗС?

– Знаєте, я проживаю в одному з тутешніх поселень і знаю, що таке не мати поблизу заправки. Часто доводиться витрачати час, щоб заправитись у Вараші чи Полицях. Спочатку планував збудувати АЗС у селі, але прислухався до порад переорієнтувався на Рафалівку.

– А чому «Exspress-Energy»?

– Ми довго думали над своїм брендом. Хотілося щось цікаве і влучне.

Отже, це виключно ваш бренд, якому немає аналогів в Україні?

– Так, у жодному місті поки що немає АЗС під цим брендом. Чомусь зупинилися саме на цій назві, але зараз здається, що жодна інша назва сюди не підійшла б. Спочатку й сам не підозрював, що все буде якраз у такому вигляді. Й АЗС уявлялася значно меншою. Але згодом захотілося зробити для жителів селища і району сучасний автозаправний комплекс із усіма зручностями.

– У вас молодий персонал. Які критерії відбору на роботу?

– Моя команда – чудові молоді активні комунікабельні люди. Власне, на комунікабельність, вихованість, чесність та відповідальність насамперед і зверталась увага.

Досить часто під відомим брендом можна зустріти не зовсім якісне пальне. Чи здійснюватиметься у вас контроль якості?

На жаль, подібні речі допускаються. Але ми створили свій бренд, і щоб він був популярним, в наших інтересах працювати на якість. Наш директор Богдан Костюков пройшов спеціальну підготовку, тому якість пального на нашій АЗС щоразу перевірятиметься.

Хочеться вірити, що Рафалівка відтепер гордитиметься не тільки сучасним стадіоном, а й сучасним автозаправним комплексом – окрасою і селища, і всього району. Приємно, що і в одному, й у другому випадку ініціатори та засновники – молоді люди. Активні, наполегливі особистості, за якими – майбутнє держави.

 

  

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 67 гостей на сайті