Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВійна з РЕМом: Жителі Жолудська погрожують перекриттям траси (+фото)

Війна з РЕМом: Жителі Жолудська погрожують перекриттям траси (+фото)

( 0 Votes )

 

Чайник кипить 20 хвилин, а включати пральну машинку бояться, бо згорить. Скажете, страшний сон? Та ні – такі реалії зі світлом у селі Малий Жолудськ.

Жителі вже не один рік оббивають пороги місцевого РЕМу, області, та все марно – на скарги і звернення ті або не реагують, або ж кормлять порожніми обіцянками.

Мешканець однієї з вулиць показує аварійні ділянки електропостачання у селі. Їх тут – чи не на кожній вулиці. Проте є речі, які селянам «болять» не один рік.

– Ремонтні роботи останній раз тут проводили, напевно, більше 20 років тому. Трансформатори потребують заміни, напруга слабенька. Не витримує побутова техніка, у когось вона згоріла на 1000 доларів, а хтось, потратившись на зручні умови, змушений відмовлятися від багатьох благ цивілізації. А хто відповість за те, що у людей горять постійно або чайники або холодильники, не гріють бойлери і не качають міні-банти на свердловинах? Винного у цій ситуації знайти неможливо, і ніхто не збирається споживачам неякісних послуг з електропостачання компенсувати збитки. Натомість ціни на електроенергію поетапно зростають, а якість послуг так само поетапно знижується, – обурюється Леонід.

 Поруч із проблемою слабкої напруги гострою є очистка високовольтних ліній від заростання. Зокрема, найбільше від цього страждають жителі вулиць 17 вересня, Залізничної, Молодіжної, Богдана Хмельницького та хутір Будище. Подекуди гілки дерев там просто таки повростали у дроти. А на одній із вулиць береза, заплутавшись гіллям у лінію, повисла прямо таки над дорогою. Жителі бідкаються: у дощову погоду і взимку через обледеніле гілля вона добряче пропускає струм. У той же час цією вулицею щодня змушена ходити до школи дітвора.

Тим часом Лідія, жителька вулиці Залізнична, опускати руки не збирається. Кілька днів тому вона написала звернення в різні державні установи та в контролюючі органи (одне з яких – до прокуратури). І якщо на ці звернення не відреагують, жителі вище вказаних вулиць, за її словами, готові йти і перекривати трасу міжнародного значення.

Зі схожими проблемами зверталися до Володимирецького РЕМу й селяни із села Кошмаки Лозківської сільради. Так, жителі одного з хуторів Надія Бабецька та Ганна Мокруха близько місяця жили без світла. Попри неодноразові скарги до РЕМу, на їх звернення ніхто не реагував.

– Та ми не раз зверталися – ніякої реакції не було. Аж поки родичі з Варашу не подзвонили на область, то тільки тоді приїхали й зробили світло. І то сказали, що щось там окислилось і треба замінювати, – зізнається одна із бабусь. Трохи поміркувавши, додає, що на виїзді з хутору старенький дерев'яний стовп повис на дереві, і в будь-який момент може впасти.

Пробираючись хутірськими путівцями, бачимо, що частину дерев'яних старих стовпів замінено на бетонні, але є й такі, які вже давно відстояли своє. Саме у ріжку за канавою повис на молодому дереві старезний дерев'яний стовп, якого тримають хіба що дроти. Тутешні мешканці бідкаються, мовляв, якщо і цей впаде, то знову хуторянам знов надовго доведеться сидіти без світла…

Тим часом у РЕМі на цю ситуацію відреагували стабільно:

Є ряд питань, і ми про них знаємо. З понеділка виходить з відпустки начальник, тож проблеми у Жолудську вирішуватимемо вже найближчим часом, повідомив диспетчер Ярослав Парфенюк.

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

Коментарі   

 
0 # Гість 12.09.2018, 17:16
і що робити...))) усім на все))) :-* :-* :-* :P :P :P
Відповісти
 
 
0 # Гість 12.09.2018, 22:42
Цей район- дира... особливо в плані доріг, інфраструктури і енергозабезпече ння... бажано людям виіздити звідси
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.09.2018, 11:12
Давай вали!
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.09.2018, 20:53
валимо всі разом))) :lol: а як на мене, нормальний район, добродушний такий, грибочки в лісі ростуть :P нема інфраструктури, зате є грибочки :P
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.09.2018, 07:10
Увалю я тобі.... зрозумів!!!
Відповісти
 
 
0 # Гість 15.09.2018, 10:34
а можливо то дівчина якась написала :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.09.2018, 15:21
Пишіть колективну скаргу в НКРЕКП, в листі обов'язково вказуйте про якість електропостачан ня це кількість і тривалість перерв в електропостачан ні, про якість напруги і стан мереж, можете підкріпити ще фото. Обов'язково телефонуйте в кол-центр із записом часу надходження дзвінка. Бажано це робити цілою вулицею, щоб вони не могли відморозитись, що це несправність у споживача.

Тоді буде реакція.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 142 гостей на сайті