Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ районі взялися за ремонт розбитих доріг (+фото)

У районі взялися за ремонт розбитих доріг (+фото)

( 0 Votes )

 

Вулиця Повстанців у Володимирці потроху оживає. В середу 19 вересня тут відновилися ремонтні роботи.

Селищний голова Олександр Осмолович прокоментував:– По вулиці Грушевського виконується ямковий ремонт струменевим методом, а до кінця тижня ще кілька селищних вулиць вдасться полатати. По вулиці Повстанців іде реалізація великого проекту капітального ремонту, де замовником робіт є обласне управління капітального будівництва. Селрада на умовах співфінансування виділила 1 мільйон 700 тисяч гривень на реалізацію цього проекту. По цій же вулиці фірма «Олімп» (місцеве підприємство) продовжує прокладати зливову каналізацію. Замовником тут виступає селрада.

Капітальний ремонт дороги по вулиці Повстанців передбачає заміну бордюрів на відтинку від вулиці Соборної до вулиці Миру, зняття верхнього шару асфальту (бо там їх аж три!) і нове асфальтування з допомогою асфальтоукладача. Роботи виконує будівельна компанія ТОВ «Случ», яка зареєстрована в Житомирській області.

 

 

Зі свого боку в.о. голови РДА Анатолій Рижий додав: – У цьому році в районі заплановано ремонт чотирьох ділянок доріг. Це вулиця Повстанців у Володимирці і три дороги місцевого значення: Володимирець-В.Телковичі на відрізку через село Зелене, Володимирець-Антонівка від 8-го кілометра до повороту на Великі Цепцевичі і Половлі-Сопачів. На сьогодні в район вже заїхали будівельники з технікою і будматеріалом, тож роботи розпочалися поблизу Зеленого. Тип ремонту – середній, тобто укладатимуть суцільний прошарок асфальту. З понеділка розпочнеться ремонт дороги у напрямку Антонівки.

Більше інформації – згодом.

Олена СТЕЛЬМАЩУК

Фото автора

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 75 гостей на сайті