Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРафалівський лісгосп засаджуватиме молодняком вирубані лісові масиви

Рафалівський лісгосп засаджуватиме молодняком вирубані лісові масиви

( 0 Votes )

ДП "Рафалівське лісове господарство" продовжує роботи щодо підготовки лісових масивів для наступної висадки молодих дерев.

Так, на минулому тижні працівники Любахівського лісництва нашого підприємства за допомогою трактора згорали 0.9 га земель лісового фонду, на яких попередньо здійснено заготівлю деревини.

З метою відтворення лісового масиву, на вказаній території весною наступного року буде висаджено саджанці сосни звичайної.

Нагадуємо, що Державні підприємства здійснюють не лише заготівлю деревини, а і її відтворення, догляд за молодими деревами та стиглим лісом, вживають заходів для уникнення пожеж.

Джерело: сторінка ДП "Рафалівське лісове господарство"у ФБ
 

Коментарі   

 
+6 # Гість 25.10.2018, 08:49
Треба садити не один сосняк а мішаний ліс з не менше ніж 5 культурами, невже нічому ненавчили масове усихання сосен в минулі роки...?
Відповісти
 
 
0 # Гість 25.10.2018, 19:39
Мішаний ліс можна виростити не тільки засаджуючи кілька культур на площі. Правильні і своєчасні догляди за культурами і рубки догляду у насадженнях сприятимуть формуванню складу порід, який запобігатиме негативним явищам у лісі. Берези і граба на тій площі і так буде предостатньо. Але загалом коментар слушний.
Відповісти
 
 
# Guest 31.10.2018, 10:33
Коментар був видалений адміністратором
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 123 гостей на сайті