Авторизація

HomeНовиниВ РайоніАктивісти з Воронок на зібрані кошти відремонтували розбиту дорогу (+фото)

Активісти з Воронок на зібрані кошти відремонтували розбиту дорогу (+фото)

( 2 Votes )

1,5-кілометровий відрізок не ремонтували роками

Цією дорогою щодня їдуть сотні водіїв і десятки маршруток в кількох напрямках. Через суцільну ямковість там уже постраждав не один автомобіль. Не чекаючи Укравтодору, засипати ями вирішили хлопці з Воронок.

В урочищі «Річиця» у лісі між Володимирцем та Красносіллям на асфальтівці з вибоїн вже утворилися глибокі канави. Їх не можна було оминути обочиною ні легковикам, ні автобусам. На цей відрізок розбитої дороги постійно скаржилися і водії маршруток, які  щодня курсують у напрямку Великих Телкович, Хиноч і Степангорода. А ще нею добираються до райцентру місцеві жителі з Красносілля, Зеленого та Воронок.


Саме хлопці з села Воронки й стали ініціаторами ямкового ремонту проблемної ділянки.

– На владу надіятися, то можна взагалі без доріг залишитися, – кажуть вони.

Активні молоді люди зібрали серед місцевих жителів та бізнесменів близько 1500 доларів. За ці кошти закупили щебінь та відсів – і власними силами залатали проблемні ділянки дороги.

  Дійсно, це була дуже проблемна ділянка дороги, через яку водії постійно влітали у копійку. Як не розбиті диски, то підвіска. Варто зазначити, що ініціатива була саме від воронківської молоді, –  розповідає голова Красносільської сільської ради Дмитро Ковальчук. – Звичайно, такий ремонт довго не прослужить, але хоч на певний період ця ділянка дороги буде проїзною. Хоча, як і більшість доріг України, вона потребує не ямкового, а капітального ремонту.

Це хороший приклад того, як згуртувавшись, люди змогли самотужки вирішити проблему.


До збору коштів приєдналися місцеві бізнесмени – Валерій Безушко, Микола Деркач, Олександр Русін, в.о. директора Володимирецького держлісгоспу Валентин Аврамишин та лісничий з Красносілля Ігор Губеня. А ще долучився один із жителів села Степангород – Сергій Іваненко. Не став осторонь корисної справи і меценат Віктор Мялик, підтримавши ініціативу фінансово. Власним транспортом Сергія Жданюка возили матеріал для ремонту, за що йому окрема подяка. 

Підготувала Ольга ПЕШКО.

Фото Дмитра Ковальчука.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 83 гостей на сайті