Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРафалівський ЦДЮТ відсвяткував ювілей

Рафалівський ЦДЮТ відсвяткував ювілей

( 2 Votes )

 

«Свято, свято, тут гостей багато…». Саме таким вітанням розпочалося святкування ювілею Рафалівського центру дитячої та юнацької творчості.  Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене спогадами, радістю, теплотою й любов’ю.

60 славних років! Це близько 60 тисяч занять, тисячі вихованців та більше ста керівників гуртків. А ще 8 директорів закладу: Євдокія Леонідівна Чеховська, Євгенія Федорівна Переходько, Галина Федорівна Цвіркун, Антоніна Степанівна Ткач, Любов Андріївна Савчук, Ганна Андріївна Мороченець, Віктор Кіндратович Мельничук та Анатолій В’ячеславович Свідрик. У всіх колишніх присутніх директорів та методистів горіли очі та тремтів голос, а хтось розповідав крізь сльози, згадуючи роки праці у нашому закладі.

Малиновий передзвін прожитих років  звучав не лише в пам’яті, а й у серці кожного присутнього в залі. Несподіваною приємністю стала можливість побачити світлини із минулого та теперішнього закладу.  Кожне фото нагадало їм про прекрасні  роки, про їхню творчу працю, про друзів, колег, колишніх вихованців, родичів та знайомих. Не забули згадати лагідними та добрими спогадами і тих, хто відійшов у вічність.

Було багато теплих вітальних слів та подарунків ювілярам. Гості неодноразово зазначали, що заклад позитивно впливав і впливає на підростаюче покоління та дав путівку в життя багатьом молодим людям.

Щиро вітали присутніх заступник голови районної ради Володимир Савонік, головний спеціаліст відділу освіти Інна Креденсир, колеги із Володимирецького будинку школярів та юнацтва та  голова Рафалівської селищної ради Василь Совгуть. Вони бажали всім міцного здоров’я, упевненості у завтрашньому дні, благополуччя, твердої віри у те, що позашкільний  навчальний заклад  буде і надалі процвітати та займе достойне місце серед кращих закладів не лише району, а й області.

Центр дитячої та юнацької творчості завжди пишався та пишається своїми випускниками. Вони стали знаними людьми не тільки в нашому селищі, а й за його межами. І сьогодні з музичними вітаннями завітали на наш ювілей  Катерина Антонюк та Сергій Бурим.

А вихованці театрального гуртка показали мініатюри із буденного життя гуртків. Також для всіх колишніх керівників подарували пісню теперішні наставники.

Завершилося свято музичним вітанням нашої колеги Жанни Демидчик, хореографічним етюдом, солодким короваєм та цукерками для всіх гостей.

 Наші вихованці – це учні шкіл нашого селища та навколишніх сіл. Від імені усіх керівників гуртків усіх років хочу висловити вдячність директорам та заступникам директорів, вчителям загальноосвітніх шкіл, музичної школи за співпрацю, розуміння та підтримку, наше величезне спасибі.

У будь-який час заклад, як і люди, потребує друзів, мудрих, розумних і щедрих. Такими друзями для  закладу завжди залишаються батьки наших дітей, а також підприємці нашого селища: Сергій Деркач, Анатолій Прокопчук, Анатолій Ошурко та народний депутат Василь Яніцький. Саме завдяки їхній підтримці ми змогли подарувати директорам та методистам сувеніри а вихованцям цукерки.

Окрему вдячність хочу висловити своєму колективу загалом та кожному індивідуально. За дружню та злагоджену роботу, за активність, безвідмовність, терплячість, творчість.  Міцного здоров'я Вам, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх наших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Н.В. Бутеєць, директор

КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ»

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 45 гостей на сайті