Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Степангороді батьки не пускають дітей в новозбудовану школу

У Степангороді батьки не пускають дітей в новозбудовану школу

( 1 Vote )

Батьки не дозволяють підписувати акти введення в експлуатацію і не пускають туди дітей, бо бояться, що другу і третю чергу вже ніхто не будуватиме

Першу чергу будівництва школи у Степангороді здали в експлуатацію 14 січня 2019 року. Загальна вартість робіт – більше 93 млн грн, у 2018 році реалізували 33 млн грн. Але зараз діти продовжують ходити у стару школу. В нову їх просто не пускають, хоча котельня працює і корпус опалюється.

– Першу чергу було відкрито 14 січня. Передувала цьому зустріч і з громадою, і з викладачами школи. Батьки відмовляються направляти туди дітей, вони не пускають туди й вчителів. Є група неформальних лідерів, які вважають, що будівництво школи – заслуга повністю громади, вони відстоювали будівництво школи і вважають, що школу потрібно завершити повністю, тільки тоді вони можуть пустити дітей, – розповів голова Володимирецької РДА Ярослав Березюк.

Батьки категорично відмовились в нову, здану в експлуатацію і забезпечену будівлю впускати дітей та навіть вчителів школи.

Детальніше на Володимирець.сіті

 

Коментарі   

 
+3 # Гіcть 15.02.2019, 19:46
Перш, ніж давати коментар п.Березюку, варто було б прочитати законодавство з цього питання. А законодавець постановою КМУ 461 від 23.04.11 р. "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" п.12. Експлуатація об’єктів, не прийнятих (якщо таке прийняття передбачене законодавством) в експлуатацію, забороняється. :lol:

Більше того за дане порушення передбачений штраф до 900! мінімальних зарплат. :eek:

А якщо врахувати, що це діти, то, хоч я і не підтримую степангородців і їх методів, але як кажуть «Dura lex, sed lex», тобто Закон суровий, але це Закон. 8)

Тому шановні посадовці, знову на януковича граблі наступаєте? Перш ніж скаржитися на обласній колегії, спочатку завоюйте довіру громади. :-*
Відповісти
 
 
+3 # Гіcть 15.02.2019, 19:54
Чомусь і не дивно, адже Березюк сам живе в незавершеному будинку...
До речі, панове журналісти: де обіцяні відповіді на запитання голови РДА?
Відповісти
 
 
+16 # Гість 16.02.2019, 08:23
Не хочуть щоб діти в новій щколі вчилися то нехай вчаться в старій,флаг в руки.
В новому приміщенні школи влаштувати музей заслуг громади Степангорода перед державою.
А відповідей голови РДА не буде,так само як і запитань,тому що з редакціі всі журналісти розбіглися.Прав да залишився один пенсіонер, але той дуже зайнятий сторінкою "Колобок" в газеті.
Відповісти
 
 
-11 # Siegfried 18.02.2019, 14:38
Ото скажемо верерану:''Вели ке Вам дякуємо за *Колобка* і за ентузіазм. Це Ви піднімали цей Вісник як Вісник. Невтомний, і далі живете улюбленою справою. Здоров'я, Вам, і наснаги!''
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 17.02.2019, 07:04
А ніхто нам і не обіцяв, що обов'язково будуть відповіді. Було лише запитання: "Що б ви хотіли почути від Ярослава Березюка? Задавайте питання". перевірялася наша хотілка.Це булр по-перше. А пр-друге, там же таких запитань назадавали нєкоториє чітатєлі і пісатєлі; що якби це я був на місці Березюка, то накрутив би стільки дуль у відповідь. Через те мене і не ставляють на пост голови райдержадмініст рациї. І по-третє, відповіді, напевно, будуть, але не тут, а в газеті "Вололимирецьки й Вісник". А для цього потрібно її виписати, або купити в "Ірисці" чи в "Наминайку", якщо ви з Володимирця. І про між-іншим, Ірисовці, і Наминайківці, перевіряйте ретельно строки придатності товарів. Я розумію, що їх дуже багато і великих, і дуже дрібних, та все ж, старайтеся.
Відповісти
 
 
-3 # Siegfried 17.02.2019, 14:45
А ніхто нам і не обіцяв, що обов'язково будуть відповіді. Було лише запитання: "Що б ви хотіли почути від Ярослава Березюка? Задавайте питання". перевірялася наша хотілка.Це було по-перше. А по-друге, там же таких запитань назадавали нєкоториє чітатєлі і пісатєлі, що якби це я був на місці Березюка, то накрутив би стільки дуль у відповідь. Через те мене і не ставляють на пост голови райдержадмініст рациї. І по-третє, відповіді, напевно, будуть, але не тут, а в газеті "Володимирецьки й Вісник". А для цього потрібно її виписати, або купити в "Ірисці" чи в "Наминайку", якщо ви з Володимирця. І про між-іншим, Ірисовці, і Наминайківці, перевіряйте ретельно строки придатності товарів. Я розумію, що їх дуже багато і великих, і дуже дрібних, та все ж, старайтеся.
Відповісти