Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВасиль Яніцький пообіцяв сприяти вирішенню питання заміни театральних крісел у Володимирецькому РБК

Василь Яніцький пообіцяв сприяти вирішенню питання заміни театральних крісел у Володимирецькому РБК

( 0 Votes )

15 лютого народний депутат Верховної Ради України Василь Яніцький з робочим візитом відвідав Володимирецький районний будинок культури. Депутат особисто вручив 10 пар народних чобіт для жіночого колективу «Дивоцвіт», підвісний хоровий мікрофон та два наголовні радіомікрофони.

Саме поповнення звукопідсилювальної бази має підвищити рівень проведення заходів різного значення і дозволити покращення озвучення хорових колективів, ведучих та сольних виконавців.

Під час зустрічі з народним депутатом Верховної Ради України Василем Яніцьким піднімалося багато болючих питань культури.

Серед них була й проблема, яку може бачити і відчувати кожен, хто приходить у районний будинок культури. Стільці у закладі пережили не один десяток років і наразі знаходяться у понівеченому стані, деякі зламані і не підлягають ремонту.

Заміна цих театральних крісел – зараз найболючіша проблема, яка піднімається з року в рік. Нині вона стоїть в порядку денному до вирішення.

 


 

За словами Василя Яніцького, сприйняттю концертної програми і будь-якого заходу сприяє культурна, комфортна, естетична атмосфера. Депутат рішуче спрямований і пообіцяв сприяти вирішенню питання заміни театральних крісел у Володимирецькому районному будинку культури. Адже цей заклад є культурним осередком району і стіни концертного залу Володимирця приймають як своїх краян, так і  гостей.

Юрій Антонюк

 

Коментарі   

 
+14 # Гіcть 20.02.2019, 23:05
Ура! Вибори почалися! :D

Може ніхто не сказав депутатові, що заміна театральних крісел далеко найболючіша проблема, хіба для бюджетників, які одні там і сидять по державних святах. :-*

Підкажіть йому, що в наших селах туалетів в школі немає, а діти цілу зиму на вулицю ходять! І ще вчаться в дві зміни і зимою, коли темно ідуть по неосвітлених вулицях додому. Я вже не кажу, що в старій школі із дерев'яних вікон вітер гуляє. :sad:

П.с.не забудьте: смердючий туалет в будинку культури найНАЙболючіша проблема, ніж крісла...бля.. :o
Відповісти
 
 
+10 # Flover 21.02.2019, 15:48
:oops: Коли зайдете, хлопці, в туалет дековський, то не будьте незрячими снайперами. Справляйте нужду прямо в ціль, а не мимо унітаза - тоді й не буде вам воняти.
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 21.02.2019, 19:30
:lol:
Відповісти
 
 
+9 # Siegfried 21.02.2019, 19:36
Це точно. На Миколая показували мюзикел, так під кінець в чоловічий туалет було гидко зайти. С...куни! :-x
А рішення можна знайти. Пропоную Вам, Фловер, влаштуватися до них інструкторшою. Будете за помірну плату проводити інструктаж мужикам шо, куди, і як? :lol: :P ;-)
Відповісти
 
 
+2 # Flover 23.02.2019, 13:06
:eek: Станете ви там і восьмйош р*єзіновий палька унд шльоссен, шльоссен по шьопа унд по горбу, чьтоби н*ємношько воспітайт. Як кажуть, ТРА ТУДА НІМЦЯ З ГУМОЮ. :P
Відповісти
 
 
-1 # Гість 22.02.2019, 16:57
Для РБК Яницький дав сапожки і підсилювач звуку, а для районної бібліотеки одноразові книги. Видно директора на своєму місці. Хто вміє добиватися, а хто ні...
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 89 гостей на сайті