Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Заболотті не домовились щодо переходу храму до Православної церкви України

У Заболотті не домовились щодо переходу храму до Православної церкви України

( 1 Vote )

24 лютого в будинку культури села Заболоття громада села обговорила питання особливостей переходу релігійних громад в іншу конфесію.

У повному залі на 300 місць були прихильники як Української (Руської) православної церкви в Україні, так і Православної церкви України.

І хоч про законодавчі новації щодо релігійних общин говорили саме в контексті зміни підпорядкування Свято-Іоанно­-Богословського храму в селі Заболоття, все ж обійшлося без відвертих конфронтацій і конфліктів.

Зал сільського будинку культури для проведення обговорень голова ініціативної групи Іван Мельник орендував у відділі культури Вараської міської ради на дві години, оплативши за це 1000 гривень.

Однак церковні активісти, які є прихильниками  і вірянами блаженнійшого Онуфрія, блокували вхід до приміщення і не пускали бажаючих усередину.

Утім, через 20 хвилин суперечок людей в залу пустили і обговорення все ж почалося. Порядок охороняли поліцейські, хоча в дрібні шарпанини між жінками – прихильниками «російської» і «української» церкви – не втручалися.

Прикро, але звучали поодинокі побажання «журналістів не пускати, бо знов неправду напишуть» (зокрема, журналістку видання «Вараш Інфо», яка приїхала після початку обговорень, спершу не хотіли пускати до зали).

Прихильники обох церков обстоювали кожен свою думку і не бажали шукати компроміс, граючи на емоціях і звинуваченнях, що церква не російська, а руська, а із зміною підпорядкування в неї ходити більше будуть.

 

Детальніше на Володимирець.СІТІ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 70 гостей на сайті