Авторизація

HomeНовиниВ Районі10 школярів з Володимиреччинии вийшли на Всеукраїнський етап олімпіад

10 школярів з Володимиреччинии вийшли на Всеукраїнський етап олімпіад

( 0 Votes )

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів щороку проводяться в чотири етапи.

Цього року 10 учнів нашого району стали абсолютними переможцями 3 обласного етапу олімпіад і вийшли на 4 Всеукраїнський етап. Відбудеться він у різних містах України впродовж весняних канікул.

Наші учні стали переможцями з української мови, біології, екології, фізики, економіки, астрономії та інформатики, таким чином вивівши район як мінімум у першу трійку в області по результатах олімпіад. Торік учні з Володимиреччини зайняли друге місце в області в цих шкільних інтелектуальних змаганнях

Це учні із Володимирецької школи №1, Володимирецького районного колегіуму, Рафалівської школи ІІ-ІІІ ступенів, Новаківського, Брестівського та Великожолудського навчально-виховних комплексів.

Про це повідомила начальник відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації Марія Ошурко.

Леся Гаврилюк.

 

Коментарі   

 
0 # Гість 14.03.2019, 17:51
У "D :lol: олодимирецькому віснику" за 7 березня написано практично те саме про 10 учнів.Та поясніть, будь ласка, як можна стати абсолютним переможцем будь - якої олімпіади, не виборовши першого місця?Учні, які посіли 2-3 місця - це всього лише призери, а не абсолютні переможці.Кому потрібен такий дешевий піар? :lol:
Відповісти
 
 
+1 # Містер Бін 18.03.2019, 14:11
теж цікавить це питання, адже 1 місце отримало лише три дитини з двох предметів -- біологія та астрономія з двох шкіл Володимирецька №1 та колегіум. Ну от поясніть звідки в наших дерслужбовців така жага до брехні "Даешь пятилетку за два года", а в журналістів вірити у всяку фігню і ніколи нічого не перевіряти?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 02.04.2019, 16:53
Вам би теж інфу не завадило б перевірити, бо 2 перші місця учні Володимиреччини привезли з обласної олімпіади з екології
Відповісти
 
 
+5 # bsg 03.04.2019, 13:42
У перших двох коментарях я бачу людську байдужість до дитячих сердець. Адже перш за все потрібно було б побажати дітям Володимиреччини , які захищатимуть честь Рівненщини на рівні України успіхів, успіхів і ще раз успіхів. А тут позиція така - "Вкусити і крові не випустити". У мене просто немає слів описати свою обуреність щодо таких коментарів.
Відповісти
 
 
0 # Гість 04.04.2019, 14:33
Який наплив емоцій та "справедливого" обурення!Дай, Боже, їм здоровя отим всім отримувачам освіти, які захищають честь району та області на всеукраїнській арені.Але речі треба називати своїми іменами.У Європі, куди ми поки що крокуємо, переможцями називають лише осіб, ща посіли перше місчце.В Англії, наприклад, є тільки перше місце, а 2,3 і так далі взагалі не цінується, як наприклад, у футбольній Премєр - лізі.У нас же купа людей, які до освіти мають опосередковане відношення, намагаються примазатися до тих успіхів хоч якимось чином.Треба ж якось показати, що ти щось робиш(маю на увазі так званих методистів, яких розвелося у такій кількості, що скоро їх буде більше, ніж вчителів).У школу їх не загониш, бо там, щоб виростити хоча б призера, треба добряче попрацювати з дітьми, а от прийти перевірити, дати цінні вказівки, а при випадкуі у співавтори потрапити - оце їхній хліб.Ніде у Європі таких дармоїдів, до речі, вже нема
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 85 гостей на сайті