Авторизація

HomeНовиниВ РайоніКаноницьких паліїв трави оштрафували екологи

Каноницьких паліїв трави оштрафували екологи

( 1 Vote )

 

Після перевірки фактів екологи разом із працівниками поліцейської станції Володимирецького відділу поліції покарали порушників штрафом. І хоча палили вони рослинність на своїх паях, все ж змушені були заплатити по 340 гривень до державного бюджету за спалювання сухої рослинності.

Їм іще пощастило: якби вогонь завдав шкоди власникам інших земельних ділянок, палії платили б іще й збитки, а це вже кримінальна справа.

Джерело: Володимирець.сіті

 

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 09.04.2019, 17:34
А хто буде штрафувати учасників суботнику в парку біля басейна?
Відповісти
 
 
+2 # Гіcть 10.04.2019, 15:01
:P
Відповісти
 
 
+3 # Гість 10.04.2019, 15:15
стаття 77-1 КУпАП. Самовільне випалювання рослинності, або її залишків.
Випалювання рослинності або її залишків у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу,
тягнуть за собою накладення штрафу...

Це питання екологів
Відповісти
 
 
+3 # Гість 10.04.2019, 15:16
Враховуючи вищевикладене, пропоную наступні кроки для вирішення зазначеної проблеми:
1. Довести до відома працівників КП "Аква" та працівників інших комунальних підприємств, які, в тому числі займаються благоустроєм райцентру, здійснювати фіксацію виявлених правопорушень передбачених ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та передачу відповідних матеріалів Державній екологічній інспекції в Рівненській області.
2. Спільно скоординувати дії Володимирецької селищної ради з Державною екологічною інспекцією в Рівненській області в частині виявлення правопорушень передбачених ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та притягнення винних осіб до відповідальност і.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 113 гостей на сайті