Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВ с. Біле відкрили нову церкву Московського патріархату

В с. Біле відкрили нову церкву Московського патріархату

( 1 Vote )

 

Поки в інших районах Рівненщини обидва патріархати чубляться за церкви, на Поліссі відкривають нові й нові храми МП.

Цього разу Свято-Михайлівську церкву збудували у селі Біле Володимирецького району.

Митрополит Поліський Анатолій заклав святі мощі у хрестовину престолу. Після освячення у храмі відбулася перша служба. До села з’їхалися священики МП з усього району. По завершенні літургії владика закликав селян зберегти його в Українській Православній Церкві. Адже по всій області зараз неспокійно. У кількох районах священиків МП виганяють з храмів, а церковне майно просто викидають на вулицю.


Поліція особливо у все це не втручається, лише фіксує релігійні конфлікти та кількість постраждалих при цьому людей.

Джерело: piwnich.info

 

Коментарі   

 
+7 # Гість 16.04.2019, 12:38
Прийшло на відкриття з 600 жителів десь 30 чоловік, батюшок було трохи менше ніж вірян....а що далі буде?
Відповісти
 
 
+9 # Гість 16.04.2019, 12:43
Вибачаюсь по фото http://sarny.church.ua/files/2019/03/DSC_0031.jpg нарахував приблизно 45 чоловік, це дуже мало...прийшли люди десь з 10 сімей
Відповісти
 
 
+9 # Гість 16.04.2019, 20:38
Волинь і Полісся - вотчина московської церкви. Їхній вплив на політичне життя поліщуків великий. Не можу сказати, що всі священники відверті українофоби, але вони й не українофіли. Вони, як місіонери, старанно відстоюють позицію російських владців - релігійних та політичних, які, як відомо, - "блізнєци-брать я". Це результат повної відсутності політико - виховної роботи серед населення. Все було кинуто на самоплив. І ворожій пропаганді протидія не велась.
Рано чи пізно суспільство стане більш патріотичним. Тоді питання своєї української церкви стане на порядок денний. Тим більше, що згідно з Законоом, прийнятим недавно Верховною Радою, УПЦ МП називатиметься Російською, що буде дивним для повністю українського регіону. Можуть бути міжконфесійні протистояння, подібні до тих, які були в Галичині після легалізації Греко-католицьк ої церкви. Там через пару років ситуація врегулювалась і протистоянь не стало.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 51 гостей на сайті