Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНелегальні бурштинокопачі нищать Біле озеро та Рівненський заповідник (+відео)

Нелегальні бурштинокопачі нищать Біле озеро та Рівненський заповідник (+відео)

( 0 Votes )

Незважаючи на те, що ринок перенасичений бурштином, варварський видобуток не припиняється.

«За останні роки ціна бурштину на чорному ринку впала у середньому з 5 тис. дол. до 300 дол. за кілограм. Уже навіть китайці не хочуть його купувати. Кажуть, що скупили більше, ніж їм треба», – розповідали бурштинокопачі на Волині.

Багато хто вважає, що в рівненських лісах чергує Нацгвардія та сотні поліцейських, які не дають можливості незаконно вимивати сонячне каміння. Однак насправді все далеко не так.


 

Журналісти перевірили інформацію щодо видобутку бурштину в Рівненському заповіднику. На його території розташоване унікальне Біле озеро карстового походження. Воно єдине в Україні має підвищений вміст гліцерину у воді, що надає йому цілющих властивостей. Але з кожним роком рівень води падає, її викачують помпами для видобутку бурштину.

У кількох кілометрах від озера знищено понад 3 гектари лісу, дерева вирвані з корінням. Довкола гори сміття, пляшки від напоїв, банки від консервів, недопалки та порвані целофанові пакети.

Джерело: krapka.club

 

Коментарі   

 
+21 # Гіcть 14.05.2019, 23:07
Нищать Заповідник ті, що сидять у владних кабінетах та дають добро його нищити. Поки дозвіл не получать, ніхто із селян туди не йде. Бариги (ЦЕНЗУРА)... :-*
Відповісти
 
 
0 # Гість 15.05.2019, 15:59
Зекоманда наведе порядок :P
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 118 гостей на сайті