Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНовини району за тиждень

Новини району за тиждень

( 0 Votes )

 

На Володимиреччині перевіряють навчальні заклади

З 8 серпня в районі почалися огляди стану готовності навчальних закладів до нового навчального року. Комісія відділу освіти та дотичних служб здійснить виїзди в усі без винятку навчальні заклади Володимиреччини.

 

У Володимирці закінчили ремонтувати дороги

З травня по липень проводились ремонтні роботи на дорогах і вулицях у Володимирці. Асфальтобетоном провели ямковий ремонт на  30 вулицях селища, ще на 31 вулиці невеликі вибоїни й тріщини латали струменевим методом. Загалом на ці роботи використано 1 мільйон 900 тисяч  гривень з бюджету селища. Наразі ремонтують вулиці з білощебеневим покриттям. Про це повідомила Володимирецька селищна рада.

 

З 1 серпня домашніх тварин за кордон можна везти виключно з паспортами

Відтепер старі паспорти на тварин при перетині державного кордону не братимуться до уваги. Для перевезення домашніх собак і котів треба виготовити нові ветеринарно-санітарні паспорти. За це доведеться заплатити трохи більш як 51 гривню.

 

Продавали роботи з реконструкції басейну і відеоспостереження у Володимирці

1 серпня 2019 року відбулися відкриті торги по реконструкції штучної водойми з благоустроєм прилеглої території в парковій зоні селища Володимирець. Очікувана вартість закупівлі – 3 969 419,00 гривень. Із трьох учасників переможцем визнали фізичну особу-підприємця Богдана Сяського. Саме він подав найбільш економічно вигідну пропозицію Сергійович, і взявся виконати роботи майже на 200 тисяч дешевше – за  3 780 370,00 гривень. Товариства обмеженої відповідальності «ДОЦ УБ РАЕС» та «Регіон теплопостачання» надали більш дорожчі пропозиції і не змогли конкурувати з володимирецьким підприємцем.

 

Дівчата з Володимиреччини йдуть на контрактну службу

Володимирецький об’єднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом. В липні цього року  чотирма жителями району укладено контракт. Серед них є й дівчина: 19-річна уродженка села Луко, за фахом медик.

Вл.інф.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 44 гостей на сайті