Негода у селі Полиці Володимирецького району повалила дерево на будинок.
Як повідомляє ГУ ДСНС в Рівненській області, у хаті проживає четверо людей, двоє з яких діти.
Рятувальники розрізали і прибрали дерево. Від негоди ніхто не постраждав.


| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє