HomeНовиниВ РайоніРайонний відділ центру пробації отримав допомогу від органів місцевого самоврядування

Районний відділ центру пробації отримав допомогу від органів місцевого самоврядування

( 0 Votes )

 

Злочинність у Володимирецькому районі залишається одним з головних чинників, який суттєво впливає на проведення соціально-економічних перетворень і становить реальну загрозу безпеці жителів району.

У цих умовах особливо важливим є забезпечення повноцінного функціонування органів, робота яких спрямована на зменшення злочинності. Для цього мають бути створенні всі необхідні умови. На жаль, ці органи мають недостатнє фінансування з державного бюджету.

Одним із таких органів є Володимирецький районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Рівненській області, що був створений відповідно до Закону України "Про пробацію", основною метою якого є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

З метою реалізації «Районної програми впровадження пробації у Володимирецькому районі на 2019-2021 роки», за  підтримки та сприяння голови Володимирецької районної державної адміністрації Рівненської області Анатолія Рижого та голови Володимирецької районної ради Рівненської області Василя Ковенька колектив Володимирецького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області 16.07.2020 року отримали для роботи комп'ютерну техніку для роботи (принтер МФУ HP Laser Jet Pro MFP M227).

Колектив Володимирецького районного відділу щиро вдячний органам місцевого самоврядування за підтримку та допомогу.

Володимирецький районний відділ

філії Державної установи "Центр пробації"

у Рівненській області

 

У вас недостатньо прав для коментування.