Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині тривають перевірки культових споруд

На Володимиреччині тривають перевірки культових споруд

( 1 Vote )

Великдень — це найбільше, найвеличніше і найрадісніше свято у православних християн. У цей день велика кількість парафіян збирається у церквах, де застосування відкритого вогню вимагатиме від них особливої пильності та обережності. Адже внаслідок пожеж на об’єктах культових закладів їх дерев’яні конструкції, як правило, згорають повністю, що наносить не лише матеріальні збитки, а й морально травмує населення.

З огляду на те, що наближається Великдень, працівниками Володимирецького районного сектору Управління Держтехногенбезпеки вживається ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування. У ході перевірок протипожежного захисту релігійних закладів області рятувальниками особлива увага звертається на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання та сигналізації, виконання заходів безпеки при користуванні свічками, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо. Також настоятелям церков роз’яснюється порядок дій на випадок виникнення пожежі та вручаються пам’ятки, в яких відображені всі основні питання щодо забезпечення пожежної безпеки культових закладів. 

Аналогічні рейдові перевірки напередодні Пасхальних свят проводяться в кожному храмі області, а в дні святкування Великодня всі підрозділи пожежно-рятувальної служби Рівненщини працюватимуть в режимі підвищеної готовності.

Крім того, служба цивільного захисту Володимирецького району ТУ МНС  закликає громадян бути уважними при використанні відкритого вогню на Великдень і дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Щоб гарний настрій супроводжував вас усі святкові дні, не забувайте про заходи безпеки та будьте уважними й обережними.

Андрій Муравинець,

заступник начальника ДПРЧ-16

Ігор Натина,

т.в.о. начальника Володимирецького РС УДІТБ у Рівненській області.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 24 гостей на сайті