Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРозминка з чемпіонами

Розминка з чемпіонами

( 0 Votes )

 

23 травня 2013 року до Володимирця та В.Цепцевич в рамках проекту "Розминка від чемпіона" на чолі з начальником КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віктором Кучером завітали видатні спортсмени нашого краю. 

З учнями Володимирецького районного колегіуму зустрілись Микола Захарович Новосадюк, майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР; Андрій Олександрович Демчук, майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, учасник XXVII Олімпійських ігор  та   Роман Володимирович Куров, рекордсмен і чемпіон світу 2008 та 2010 років з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору.

Чемпіони надали школярам консультації та практичні поради щодо занять фізичною культурою та спортом, детально відповіли на усі запитання учнів. Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Чемпіони продемонстрували не лише свої фізичні здібності, а й почуття гумору.

Результати весняного етапу розминок переконливо свідчать, що це вдалий спосіб популяризації серед дітей здорового способу життя та заняття спортом. Власне, на цьому і зосереджена увага в нових соціальних ініціативах Президента України.

 

 
 
 
 


 

 

Коментарі   

 
+1 # Гість 20.06.2013, 09:53
Автора! Мені здається що автор жираф,23 травня відбулася подія,отримав матеріал в голову,а до рук дійшло тільки в другій половині червня.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.Кучер Віктор мабуть і забув коли останній раз побував на малій батьківщині,а ми, бачиш, пам'ятаємо його.Традиційно він приіджає в район перед виборами,намага ючись стати депутатом, пправда до останнього часу безрезультатно. А в загальному пацан непоганий,для районного спорту зробив багато, та й "Інваспорт"який він очолюює один з кращих в краіні.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 98 гостей на сайті