Авторизація

HomeНовиниВ РайоніА ми ходили у похід!

А ми ходили у похід!

( 1 Vote )

 

Літо! Яка чудова пора! Закінчилось навчання, попереду – канікули. Ось і ми, не гаючи часу, зібралися у триденний похід. Ми – це учасники гуртка туристичного краєзнавства Балаховицького НВК.

Маршрут обрали не випадковий: Балаховичі-Антонівка-Луко-Рафалівка-Балаховичі. В Антонівці нас чекало подружжя Мельників: пан Олександр, начальник депо залізничної станції, та його дружина Людмила. Вони провели для нас цікаву і захоплюючу екскурсію. А потім у наметовому таборі смакували смачною юшкою та куштували справжній козацький куліш, приготований власноруч керівником гуртка Вадимом  Давидюком. Після ситної вечері, як і годиться у поході, ми співали українських пісень і гімн нашого табору: «Про калину пісня лине».

Далеко за північ, коли догорало багаття, ділилися враженнями та обговорювали плани й маршрути майбутніх походів. Засинали під спів солов’я та пісню цвіркуна, який час від часу затихав, аби перевести дух.

     Наступного ранку нас чекала захоплююча подорож унікальною, славнозвісною «кукушкою» до с. Луко, а далі до місця православного паломництва – урочища «Хрести» у тому ж селі. Вадим Васильович розповідав цікаві та пізнавальні історії.

Хоча третій день зустрів нас проливним дощем, проте всі були задоволені мандрівкою. Залишилося чекати нового навчального року і нових подорожей.

 

 
 

 

Катя Юсько,

с. Балаховичі.

 

Коментарі   

 
+5 # Lavr 21.06.2013, 09:52
Добре, що діти мандрують та вивчають рідний край! Цю практику треба поширювати, якщо є за що і якщо є час.
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 21.06.2013, 15:35
Підтримую Лавра. Це і пізнавально, і корисно для здоровя. А то за компютерними іграми діти рахітами ростуть...
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 87 гостей на сайті