Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині для розвитку спортивної інфраструктури залучають держінвестиції і соціально відповідальний бізнес

На Володимиреччині для розвитку спортивної інфраструктури залучають держінвестиції і соціально відповідальний бізнес

( 1 Vote )

 

Спорудження вуличного майданчика профінансують місцеві спонсори. Вони ж закуплять тренажерне обладнання, підсумував нараду щодо розвитку спортивної інфраструктури району заступник голови Володимирецької РДА Ярослав Березюк.

Він зауважив, що задля популяризації здорового способу життя важливо залучати всі джерела фінансування. Так, глава держави Віктор Янукович акцентує, що саме фізична активність є хорошою профілактикою захворювань. Тож у районі в рамках виконання нових соціальних ініціатив Президента України у здоров’я дітей інвестуватимуть не тільки бюджетні, але й гроші соціально відповідального бізнесу. Разом із тим бюджетні гроші спрямували на будівництво сучасної бази в селі Мульчиці. Для тамтешніх спортсменів за держкошти спорудили та оснастили спортивний і тренажерний зали. На їх базі діють гуртки та секції, тож учні та молодь мають можливості для розкриття спортивного потенціалу.

Значна увага в районі також приділена футболу, зазначив Ярослав Березюк.  Так, у місцевому чемпіонаті бере участь 25 команд, а це один із найкращих показників на Рівненщині. Сільські та селищні збірні займаються та змагаються у своїх же населених пунктах, оскільки в районі є 41 футбольне поле і центральний стадіон «Янтар». Крім цього, для спортсменів облаштували три майданчики зі штучним покриттям, створивши сучасну базу для тренувань. Варто зауважити, що у тих, хто стежить за власним здоров’ям, є можливість займатися на 107 спортивних майданчиках, три з яких обладнані тренажерами, зауважив Ярослав Березюк.

Крім того, на Володимиреччині не забувають і про розвиток оригінальних видів спорту. Саме тут на єдиному в області полі з гаровим покриттям проходять чемпіонати з мотоболу. Поганяти м’яч на мотоциклах приїжджають гості з Польщі, Білорусі та інших регіонів України. У перспективі – відродження районної мотобольної команди, поділився планами заступник голови РДА. Водночас жителі району змагаються у стрільбі по тарілках, спортивному орієнтуванні та ходьбі. Зокрема, остання триває 24 години. Учасники долають пішки 101 кілометр уздовж єдиної в Європі діючої вузькоколійної залізниці.

 

Коментарі   

 
+8 # Гість 28.06.2013, 16:41
Шановні керівники, що Ви себе хвалите. Подивіться на стан ФК "Енергія" і все зрозуміло про Ваші досягнення. Втрачаємо команду "дякуючи" Вам. От і всі ваші досягнення. Рятуйте команду, а не розхвалюйте один одного.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 28.06.2013, 18:41
А ще розкажіть як вам вдалося за кілька місяців розвалити команду "Енергія".Звича йно найлегше сказати не має грошей і розвалити команду, яка створювалася роками. Це простіше ніж шукати джерела фінансування, залучати спонсорів, і виділити кошти з районного бюджету. Те , що керівництво району не цікавиться футболом зовсім не дає їм права наплювати на команду і її вболівальників. Команда має найбільшу статистику відвідування домашніх матчів в області, це напевне має вказати керівництву РДА і райради, чим цікавляться люди у Володимирецьком у районі.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 28.06.2013, 21:38
Коли був головою райради Мартинюк то він і на футбол ходив, цікавився футболом і знаходив джерела фінансування. Може хватить вже тільки про себе думати.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 28.06.2013, 21:54
Те що в районі грає 25 команд це не Ваша заслуга керівники, а треба дякуати ентузіазму самих гравців та населенню.
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.06.2013, 17:45
цікаво дізнатися автора даного матеріалу, чи таку заказуху-показу ху ніхто не хоче підписувати своїм ім"ям
Відповісти
 
 
-8 # Гість 01.07.2013, 17:19
Скібчик не пиши дурниць..."прис луга провладна"...
Відповісти
 
 
+5 # Сергій СКІБЧИК 02.07.2013, 21:52
Шановний пане Гість! Це не авторський матеріал (ми такі завжди підписуємо), а повідомлення про нараду, яке ми отримали з ОДА. Тому щось коментувати я просто не буду :zzz . А з "прислугою" -- обережніше: якщо такі сміливі, то розкажіть усім правду-матку, тільки обовязково підпишіться, хто ви є :))
Відповісти
 
 
+4 # Гість 02.07.2013, 22:11
ну на рахунок прислуги це явно перебор, все таки з появою сайту є можливість коментувати такі матеріали і критикувати їх.
Відповісти
 
 
+1 # Lorik 03.07.2013, 12:29
Доброго дня! Хотілось побачити "Гостя" чи хоча б знати нашого героя! Манера в нас така є, правда, не в усіх- обговорити сусіда чи ближнього свого поза очі або інкогніто. А слабо підписатись???? Це ж так сміливо об....ти когось втихаря!!!!А ти за свої слова відповідаєш? Про яку відповідь може йти мова, коли навіть імені не назвав, а ще , напевно, носиш брюки і називаєш себе мужчиною!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 02.07.2013, 20:47
А де Ви шановний бачите що це написав Скібчик?Автора сюди!Скібчик хлопець добрий і грамотний.Чого тількі варта його стаття про пенсіонерів.З повагою до всіх Веселий Кіт Вася.P.S.Пане Сергію не звертайте увагу,газета повинна завжди бути при владі.
А матеріал справді трохи не того...Особливо про змагання по стрільбі по тарілках,помило чка вийшла,в на в основному по пляшках.До речі пане Сергію, а коли у нас зарплата?
Відповісти
 
 
+6 # Сергій СКІБЧИК 03.07.2013, 09:39
А коли схочете :) Тільки у нас вона видається натурою, тобто макулатурою :lol: Якої бажаєте: на розпал чи сало загортати? А якщо серйозно, то у нас джентльменска угода з владою: на їх дотацію (десь 80 відсотків реально понесених збитків) ми 2 сторінки віддали під висвітлення діяльності влади. Всі інші сторінки наповнюються авторськими матеріалами. Так що можете сміливо писати про все, що думаєте, не вважаючи газету 100-відсотково провладною. Чекаємо таких же гострих статей, як і коментарі на сайті!
Відповісти
 
 
+5 # Сергій СКІБЧИК 03.07.2013, 09:47
До речі, пане Веселий Кіт Вася, яку статтю про пенсіонерів маєте на оці? Останім часом я більше адмністртивною та організаторсько ю роботою, або память, гм, дівоча... Тра до знахарів...
Відповісти
 
 
+2 # Lorik 03.07.2013, 12:32
Слава Україні, пане Веселий Кіт Вася! як же ми без Вас :sad: А що нам за коменти мають давати зарплатню??? Супер! А до кого звертатись? Ну а стрільба в кого яка, а Ви по чому стріляєте? Я то більше очима :-)
Відповісти
 
 
+2 # Lorik 03.07.2013, 12:36
А стіну навіщо криву будувати? для нащадків?? То ж Київ не Мухосранск, доступ до інтернету є всюди! Веселий Кіт Вася, як це буде без Вас, засумуємо, а по приїзду все не перечитаєте.Хто буде від таких гостей та їхніх коментів відбиватися?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 04.07.2013, 15:41
Я маю на уваззі статтю про пенсійні війни.
До речі,а куди поділи Лесю?Я бачу замінили Славіком.P.S.Lo rik!Держіться Ви того варті!Вам ппривіт з столиці,сьогодн і до 20.00 я вільний,а потім - робота(друга зміна).В редакціі коли отримував заробітну плату за наші коментарі то я отримав і за Вас,так що не хвилюйтеся.Відн осно стрільби,хватит ь стріляти.Лорік, переходьте вже до конкретних дій.Про гостя.Непрошени й гість гірше козла в огороді(сам придумав),ще раз з'явиться то він і є ним насправді.Бо якби писав правду то підписався б,от як я наприклад.Пане С.С.можете мене похвалити при умові якщо скажете куди діли Лесю тому що вона нормальна тітка,а ви прибрали іі фото. А захар в кінці коридору,для Вас пане Сергію мабуть безкоштовний(на чальствові завжди на дурняк).
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 07.07.2013, 15:28
Та фотка чомусь усім в очі впадала, було більше критики за сюжетне виконання, тож довелось зняти :)
Давненько ви не були в нас, пане ВКВ, відаючу людину вже давно переселили в другий кінець коридору, а там уже ТРК
Відповісти
 
 
0 # Гість 08.07.2013, 15:49
ВКВ і ТРК.Розшифруйте ,будь ласка!з повагою досвсіх Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 09.07.2013, 09:37
А ви вже себе не пізнаєте? Мда, стіна дійсно крива виходить... 8) А ТРК -- це телерадіокомпан ія Бурштиновий шлях, щоб знали
Відповісти
 
 
+4 # Гість 09.07.2013, 10:48
"Бурштиновий шлях" це куди? В бік Дубівки чи в бік Жовкинь?З повагою до всіх Веселий Кіт Вася.P.S.Мені здається що нікуди.І більше мене так не смішіть - "ТЕЛЕРАДІОКОМПА НІЯ".Пропоную назвати 3+3,або залишити стару назву якою користувався наш місцевий народ "Радіоняня"і звучить нормально і для всіх зрозуміло.
Відповісти