Автошкола Сигнал

Про нас

Рафалівська автошкола приватного підприємства «Сигнал» заснована у 1996 році як структурний підрозділ приватного підприємства «Сигнал». Форма власності – приватна. З 1997 року було розпочато підготовку водіїв категорій А та В. У 2001 році підготовку водіїв категорій D та Е, а у 2004 році – категорії С. У 2011 році автошкола успішно пройшла акредитацію Міністерства внутрішніх справ як заклад з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв категорій А1, А, В, ВЕ, С1, С1Е, С, СЕ, D1, D, а у 2012 – підтвердила акредитацію, збільшивши обсяг слухачів до 192 чол. На даний час одночасний обсяг слухачів становить 265 осіб. Наявна ліцензія Міністерства освіти та науки України про надання освітніх послуг. Рафалівська автошкола відзначена декількома нагородами: у 2008 році визнано лідером галузі за критерієм продуктивність праці та відзначено сертифікатом Торгово-промислової палати України; у 2012 році відзначено грамотою Центру безпеки руху та автоматизованих систем при МВС України як кращий навчальний заклад з підготовки водіїв; у 2012 році отримано звання «Лідер галузі» за критеріями прибутковість та ліквідність, соціальні показники та інвестиційна привабливість. Особисто директор автошколи відзначений орденом «Статус-нагорода «Професіонал галузі», орденом «За заслуги перед Вітчизною», зіркою «Патріот України».

lorem


До уваги учнів


В автошколі працює автотренажер, який дозволяє відпрацьовувати вправи з початкового керування автомобілем.
Автотренажер створено на базі легкового автомобіля Daewoo Lanos.При виконанні вправ на ньому забезпечується реалістичність відчуття автомобіля, зокрема, сила зусиль, що докладаються до керма чи важеля коробки передач; керування автомобілем в особливих умовах руху (дощ, туман, ожеледиця).Дозволяє перевірити знання правил та безпеки дорожнього руху.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України AE 285027 від 18.09.2013 року. Сертифікат про державну реєстрацію ДДАІ 002577 від 06.12.2013 року .