Авторизація

Росія офіційно оголосила війну Україні

( 0 Votes )

Рада Федерації підтримала звернення президента Росії Володимира Путіна про використання Збройних сил Росії на території України «до нормалізації суспільно-політичної ситуації в цій країні». За це одноголосно проголосували 90 сенаторів.

Хід обговорення не залишав сумнівів у тому,що це звернення буде підтримане. Один із сенаторів процитував рядки поета Маяковського – «ваше слово, товарищ маузер».

В ніч на 27 лютого, невідомі із зброєю захопили будівлі Верховної ради автономії і Ради міністрів Криму в центральній частині Сімферополя, піднявши над будівлями прапори Росії. На під`їздах до Сімферополя була помічена колона із 40 БТР, а також з`явилася інформація про перекидання збройних сил Росії на територію Криму.

На сьогодні над Кримом повністю закритий повітряний простір, а також перекрито блокпостами в’їзди по суші на територію автономії на перешийку перед містом Армянськ і на Чонгарі. Керівник Міністерства оборони України Ігор Тенюх сьогодні, 1 березня, повідомив, що Росія продовжує нарощувати свою військову присутність у Криму. Сьогодні ж до прикордонних кораблів, які вийшли за бойовою тривогою в Чорне море і несуть службу в територіальних водах України, наблизилися три російські ракетні катери і ракетний крейсер «Москва».

Президент Росії Володимир Путін вніс звернення до Ради Федерації про використання Збройних сил Росії на території України до нормалізації суспільно-політичної ситуації в цій країні, повідомляє прес-служба Кремля.

Джерело: Радіо Свобода

 

Коментарі   

 
+13 # Lavr 01.03.2014, 20:46
"Умом Россию не понять!". Хоч чому? Ще Бісмарк казав, що всі угоди з Росією не варті шматка паперу, на якому вони написані. А українці в цьому переконувались не раз, починаючи з Переяславської Ради. Але стійкість українців і рішучість міжнародного співтовариства та порядних росіян зупинить агресію.
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 02.03.2014, 00:45
Про яку рішучість міжнародного товариства Ви говорите? Ніхто не хоче псувати відносини з кремлем. Ото пальчиком покивають "ну-ну-ну. кака-бєка!" і все. Довго чекатимуть спостерігаючи. Авось якось минеться.
Відповісти
 
 
+13 # Василь 02.03.2014, 02:33
А ви думали, що США та НАТО у відповідь оголосять Росії війну? Вже те, що Рада Безпеки ООН двічі підряд обговорює це питання, важливо. Обама відмовився від участі зустрічі великої вісімки в Сочі, направлення міжнародних спостерігачів в Україну та Крим (рішення Ради Безпеки), негайна матеріальна та фінансова підтримка України, ембарго на поставку обладнання Росії - ці кроки можуть вплинути на Росію.
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 06.03.2014, 12:56
Та ті старі порхавки з Євросоюзу три роки будуть тільки порохном трусити на нікому не потрібних переговорах, поки дійдуть згоди ... послати спостерігачів на вибори. Дійсно, яка там рішучість в консервативних старих Європах. Але й нашої молодої, буйної, на Майдані вистояної крові вони бояться. Мо, хоч якось зачухаються, бо з двох зол (бурхлива Україна і агресивний неуправляємий російський медвідь) вибирають менше...
Відповісти
 
 
+3 # Гість 01.03.2014, 22:53
- "Русские здавайтесь - нас ОРДА!"
- "А НАС РАТЬ!"
Відповісти
 
 
+14 # Активіст 02.03.2014, 01:47
А якже "братній народ" ? Ти че, Путін, делаеш? Це може стати початком кінця імперіалізму, бо багато хто із росіян не підтримують агресію.
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 06.03.2014, 13:01
Правильно боявся Європейський Союз нас до себе пускати: ще розвалимо к єдрені-фені, як розвалили Радянський Союз.
А Росія сама до нас приперлася: точно розвалимо!
А ще як татар зачеплять -- буде їм весь ісламський фундаменталізм джихад робити...
Відповісти
 
 
+3 # Гість 03.03.2014, 10:25
Зікфрід,Лавр,пр ивіт!Ну, нв кінець то озвалися!Допомо жуть нам всі,і Європа і Америка і Росія,трохи грошима, але більшість зброєю яку назвуть стидливо гуманітарною допомогою.Аби тільки воювали, в межах нехалежноі та суверенноі...Пр ацює принцип пташника, верхні какають на нижніх,і ще, зубожіння сусіда стимулює інших сусідів працювати щоб у них цього не було та використовувати зубожілого як дешеву робочу силу, як раба.
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.LoriK!Де пропала? Що, так залякали тебе за твоі коментарі,що із дому носа не висовуєш,пиріжк и все печеш.До речі в мене знову поіздка намічається,маб уть надовго.Не пропадай.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 74 гостей на сайті