Авторизація

Захищати Україну – наше спільне завдання

( 3 Votes )

Благодійний фонд Василя Яніцького «Наш край», що впродовж останніх років активно підтримував у північних районах області розвиток культури, спорту, обдарованих дітей, допомагав людям, котрі зверталися за конкретною допомогою, нині включився в підтримку підрозділів Збройних сил, що беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України.

– Ніколи не міг подумати, що наш фонд, створений для розвитку й підтримки гуманітарних програм на моєму рідному Поліссі, зосередиться на підтримці армії. Але так сталося, що нині усім миром мусимо боронити суверенітет Батьківщини, бо немає ціннішого, аніж незалежність нації і її права на вибір власної долі, – каже Василь Яніцький. – У зв’язку з цим я  розпочав співпрацю з харківським Благодійним фондом «За мир і порядок», котрий повністю зосереджений на завданні зміцнення обороноздатності наших Збройних сил. На кошти наших фондів закуповується бойове спорядження, обмундирування, бронежилети, оптичні прилади нічного бачення, медикаменти, продовольство, предмети першої необхідності для наших бійців. Фонд «За мир і порядок» має досвід в доставці вантажів, відпрацював маршрути, там працюють досвідчені волонтери, що вміють приймати рішення й орієнтуються в обстановці. Саме тому «Наш край» обєднав свої зусилля із цим фондом. Українці завжди вміли гуртуватися, коли приходила біда на рідну землю. В цьому наша сила. І нині, спостерігаючи небачений підйом патріотизму, серце наповнюється гордістю за свій народ, моїх земляків: кожен в міру своїх можливостей надає допомогу фронтові. Хтось – грошима, хтось – продуктами, речами, медикаментами. Багато людей стали волонтерами, ризикують життям, щоб доставити необхідне в зону АТО.

Наразі фонд «За мир і порядок» скидає усі запити стосовно підрозділів, де зосереджені бійці із Рівненщини, а це Львівська 80-а аеромобільна, 95-а Житомирська аеромобільна, Яворівська бригади, безпосередньо до Василя Яніцького. Для прикладу: нині фонд «Наш край» організував відправлення в зону АТО близько 20-ти тонн гуманітарного вантажу, зібраного на Кореччині.

 Не припиняючи співпрацю із харківськими колегами, фонд «Наш край» підійшов до справи більш адресно – допомогу направляє безпосередньо землякам із північних районів Рівненщини.

Василь Яніцький підтримує прямі контакти з багатьма родинами бійців, що перебувають в зоні АТО. З активістами свого фонду він намагається швидко вирішувати конкретні проблеми, з якими звертаються люди. А таких звернень чимало. Ось нещодавно звернувся Павло Хомич із Колок Дубровицького району, котрий перебуває в зоні АТО, але досі не має бронежилета. Найближчим часом захисне спорядження буде доправлене до Павла.

Представники Фонду «Наш край» та особисто Василь Яніцький відвідують земляків, котрі перебувають в госпіталях і надають їм конкретну допомогу. Нещодавно Василь Петрович побував у Львівському госпіталі, зустрівся з дубровичанином Дмитром Булачком та Андрієм Усачем із Березного. Фонд бере опіку над цими бійцями. Хлопці розповіли, що вкрай необхідно доправляти в зону бойових дій медикаменти для надання першої невідкладної допомоги.

 

Василь Яніцький під час зустрічі із Дмитром Булачком у Львівському госпіталі.

 

– Ми беремо це до уваги і будемо працювати в плані  збільшення закупівель медикаментів та їх доставки в зону бойових дій, – каже Василь Петрович. – До роботи в госпіталях, де перебувають наші земляки, я підключив і ГО «Міжнародне Рівненське земляцтво», виділив їм необхідні кошти. Також будемо обов’язково підтримувати сім’ї, котрі втратили на війні своїх синів. Ми готові надавати і правову допомогу та адвокатський захист бійцям, які потрапили в складну ситуацію. Часто люди змушені були приймати рішення, яке вимагала складна бойова обстановка, проте іноді їм висувають звинувачення у порушенні присяги.

З третьою хвилею мобілізації знову багато наших земляків відбули в зону бойових дій. На превеликий жаль, держава не має можливості забезпечити призваних бійців усім необхідним. Причини такого жахливого стану армії усім відомі – упродовж багатьох років Збройні сили держави свідомо знищувалися. Отож, нещодавно четверо дубровичан, що відбули у 80-ту Львівську аеромобільну бригаду – Павло Герасимчук, В’ячеслав Грицюк, Руслан Чемерський, Віктор Клюйко та поранений боєць батальйону «Горинь» Ігор Пляшко отримали від фонду «Наш край» комплекти камуфляжної форми «британка», демісезонні куртки, берці, маскхалати та предмети першої необхідності. Ігореві Пляшку, що перебуває нині у Рівненському госпіталі,  були передані ще й смачні гостинці.

Василь Яніцький також відгукнувся на прохання влади Дубровицького району допомогти відремонтувати хату батьків Анатолія Драганчука із села Підлісне, що перебуває в зоні АТО ще з квітня. Зокрема, на кошти фонду «Наш край» було закуплено шифер для заміни покрівлі на хаті солдата.

Жодне прохання, що стосується бійців, які захищають цілісність та суверенітет України не залишається поза увагою голови фонду «Наш край» Василя Яніцького. Адже перемога над проросійськими сепаратистами – наша спільна справа.

Оксана СЛОБОДЗЯН

Фото: Василь Яніцький під час зустрічі із Дмитром Булачком у Львівському госпіталі.

 

Коментарі   

 
-6 # Гість 13.08.2014, 14:32
А хто такий Яніцький? Де знаходиться його фонд "Наш край".Ящо хто знає то дайте координати.Дуже потрібно.Маю цікаву пропозицію.
Відповісти
 
 
-12 # 5555 14.08.2014, 13:13
Якщо на Вашій пропозиції Яницький не зможе пропіаритися, то Ваша пропозиція йому боком.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 15.08.2014, 08:31
5555-й,а ти і собі пропіапрся,хто тобі заважає як Яніцький.Це тобі все боком,а там реальна допомога. :P
Відповісти
 
 
+11 # Люці 14.08.2014, 19:11
Та хай собі піариться, аби допомагав. У садочках ігрові майданчики оновив ну хіба це погано? Дякуємо вам пан Яніцький.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 15.08.2014, 08:46
Дякую і Вам,Люці.
Відповісти
 
 
+17 # anna1173 20.08.2014, 17:20
Люди, а де ж ті кошти, що збирали для цих хлопців усім районом!?це ж чимала сума!!лише в одній освіті з кожної людини по 50 грн. Чому досі ніхто не знає на що пішли ці кошти? Все збираємо і збираємо...а як хлопців забирають, то село їм купує все необхідне.
Відповісти
 
 
0 # xosяin 22.12.2014, 11:36
Мають прозвітувати найближчим часом, бо мова пішла вже більш як про 100 тисяч гривень
Відповісти
 
 
+16 # Надія 21.08.2014, 10:01
Ось знову службовці перераховують одноденний заробіток в якийсь Фонд,а може краще на адресну допомогу:на лікування солдат з Рівненщини,або батальйону "Горинь".Ніхто вже не довіряє тим ФОНДАМ.Тому,що зі звітів влади накупляли бронежилетів більше,як солдат,а коли забирають хлопців,то цілий список дають,що потрібно мати з собою(і бронежилет теж).Щось мені підказує,що гроші збирають на вибори.То може хай кандидати в депутати і заплатять за них.
Відповісти
 
 
-10 # Гість 19.12.2014, 21:31
Якщо захищати Україну наше спільне завдання, то нехай Яніцкий йде на схід, а не у ВР, де від нього ні слуху ні духу
Відповісти
 
 
+7 # Гість 21.12.2014, 14:38
А що ти хочеш щоб Яніцький як деякі ваші депутати,не маючи аргументів у відповідь з дебільним видом бігав до трибуни не зрозуміло чого, а потім хапав за груди інших депутатів намагаючись їх вдарити.Іде становлення парламенту,підг отовка різних законопроектів, людина працює на вдміну від тебе.
Відповісти
 
 
-9 # Siegfried 22.12.2014, 09:55
Глибоко сумніваюсь, що депутат Яніцький працює над законопроектами . Його функція як і багатьох "з дебільним і НЕ дебільним виглядом" чавити кнопки на пульті для голосування так, як скажуть. А ще лобіювати чиїсь інтереси. Не стверджую...
Відповісти
 
 
+9 # Гість 22.12.2014, 10:46
Глибоко сумніваєшся, то не стаерджуй...
Відповісти
 
 
-8 # Siegfried 22.12.2014, 14:49
Отже, я правильно здогадався? Дякую.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 23.12.2014, 09:08
Правильно песик кладе,а ти щось накрутив... :P
Відповісти
 
 
-7 # Гість 22.12.2014, 20:43
Не туди ти юначе тикаєш свій ніс. Молоко ще на губах не обсохло.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 23.12.2014, 16:33
О,дістав!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 67 гостей на сайті