Віктор М’ялик, Василь Яніцький та Вікторія Войціцька - перші кандидати до Верховної Ради від 155 округу

( 0 Votes )

Офіційно стартувала виборча кампанія позачергових виборів у Верховну Раду, призначених на 21 липня. Як і раніше половина майбутніх обранців зайдуть у парламент за закритими списками, а ще 225 депутатів будуть обрані за мажоритарною системою на округах.

Власне, суть позачергових виборів – перезапустити роботу головного законодавчого органу, змінивши там обличчя на нові.

Терміни подання

Самовисуванці можуть подавати документи до 20 червня. Загалом же останнім днем реєстрації кандидатів у депутати є 25 червня. Наступного дня у ЦВК відбудеться жеребкування та визначення номерів партій у виборчому бюлетені. До 30 червня учасники виборів ще мають змогу знятися із парламентських перегонів.

Мажоритарка

До завершення висування від сьогодні залишився рівно тиждень, але кандидати у Верховну Раду чомусь не дуже поспішають реєструватися. Першим самовисуванцем ЦВК зареєструвала офіційно рівнянина Олексія Муляренка, 43-річного очільника ОДА, безпартійного, який одначе був у команді колишнього президента Петра Порошенка.

12 червня Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у депутати по виборчому округу 155 відомого мецената, підприємця Віктора М’ялика.

Попри свій програш у виборах 2014 року, він щомісяця буває на Рівненщині із благодійними та соціальними проектами. За ці роки надав матеріальної допомоги мешканцям та бюджетним установам краю на десятки мільйонів гривень.

Віктор М’ялик народився 10 травня 1979 року в селі Воронки, Володимирецького району, Рівненської області в багатодітній сім’ї. Нині успішний бізнесмен, займається будівництвом новобудов у Київській області та інших регіонах України.

Василь Яніцький 13 червня заявив у пресі про свою участь у виборах до парламенту по 155 виборчому округу. Це діючий народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка .

«Я не звик кидати справи на півдорозі, – стверджує Василь Яніцький. – Я завжди казав, що моєю політикою були і будуть інтереси мого Полісся, моїх виборців.  Тому прийняв для себе рішення знову балотуватися до Верховної Ради України, щоб завершити розпочате».

ВІктор М’ялик, Василь Яніцький, Вікторія Войціцька

Списки

До 10 червня партії провели з’їзди та сформувати списки кандидатів у депутати. Попередньо відомо, що від партії «Голос» Святослава Вакарчука по тому ж 155 виборчому округу йтиме народний депутат з Києва Вікторія Войціцька, член фракції «Самопоміч» Андрія Садового.

Вікторія Войціцька головну ставку на електорат робить поки що на виборців міста Вараш. Принаймні на нещодавньому брифінгу у Верховній Раді вона почала озвучувати проблеми саме міста атомників і Рівненської АЕС як ключової ланки ядерної енергетичної галузі.

Нагадаємо, що до 155-го виборчого округу входять Зарічненський, Володимирецький, Дубровицький, Рокитнівський райони та місто Вараш.

Джерело: Володимирець.СІТІ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити