Вибори на Володимиреччині відбулися

( 1 Vote )

От і відшуміли чергові вибори місцевої представницької влади в районі. І треба визнати, особливі вони не лише тим, що проходили за відкритими партійними списками, а й надзвичайно низькою явкою виборців – дещо більше 51 відсотка.

Як показали підрахунки голосів, з доброго десятка партій, що виставляли кандидатів у депутати обласної ради, лише дві стали безперечними лідерами і вивели своїх представників на перші місця виборчого рейтингу.

Так, за двох висуванців Блоку Петра Порошенка «Солідарність» О.С. Миська (виборчий округ №7) та А.П. Рижого (виборчий округ №6) проголосували відповідно 29,14% і 24,42% виборців. А по округу №5 найбільшу кількість голосів – 22,47% – віддано представнику Всеукраїнського обєднання «Батьківщина» П.С. Мартинюку. Швидше всього, вони і представлятимуть Володимиреччину в обласній раді.

А от з обранцями до райради ситуацію прояснити не вдалося. Питання, як мовиться, «в роботі». Тож скористаємося даними, що з’явилися на сайті Володимирецької РДА  . Так, на 11.00 27 жовтня було оброблено майже половину бюлетенів, – і прохідними до районної ради вбачалися партія  «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», УНП, Радикальна партія Олега Ляшка, політичні партії «Прогрес» і «УКРОП» та ВО «Свобода». Як цей виборчий розклад змінився згодом, розповімо вже за офіційними підсумками голосування.

За нашим припущенням, серйозна боротьба очікувалася за посади селищних голів. Насправді ж чогось надзвичайного не сталося. По Володимирцю з суттєвим відривом від суперників переміг чинний голова Олександр Осмолович (1399 голосів «за»; у решти кандидатів – від 215 до 422 голосів), а рафалівчани своїм очільником обрали самовисуванця Василя Совгутя.

У 25 виборчих округах райцентру визначено кандидатів у депутати селищної ради, за яких віддано найбільшу кількість голосів, а ще в одному окрузі (№14) відбудуться повторні вибори.

Таким чином маємо висновок, що вибори 25 жовтня на Володимиреччині відбулися. Чекатимемо остаточних офіційних підсумків.

 

На виборчій дільниці с. Заболоття

 

На виборчій дільниці с. Заболоття

 

Вл.інф

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити