Авторизація

HomeСпортФутболРАФАЛІВКА ПЕРЕМАГАЄ, АЛЕ У ФІНАЛІ ГРАТИМЕ «ІЗОТОП - РАЕС»

РАФАЛІВКА ПЕРЕМАГАЄ, АЛЕ У ФІНАЛІ ГРАТИМЕ «ІЗОТОП - РАЕС»

( 1 Vote )

Для обох суперників гра 27-го червня у Рафалівці була із серії «пан або пропав»: хто його зна, як там складуться справи у чемпіонаті, а потрапити до фіналу обласного Кубка – це вже досягнення. У цьому плані значно легше було варашанам – у них, за винятком пари гравців, майже усі пройшли вогонь, воду і мідні труби. Та й мінімальна перевага – 1 : 0 після першого матчу теж мала значення. І грати «другим номером» значно простіше, ніж атакувати.

Рафалівчанам доводилося складніше – на такому рівні майже ніхто з них не грав, тому до перерви окремі їхні футболісти просто не знали, що робити з м’ячем і яким чином подолати оборонні редути гостей. Та все могло змінитися за 5 хвилин до кінця першого тайму, коли рівненський арбітр Андрій Ганіченко призначив пенальті за фол на Вікторі Стельмаху.

До «крапки» підійшов Анатолій Пархомчук і пробив у лівий від себе кут, але відмінно зіграв спец по нейтралізації таких ударів Юрій Крисюк і удар відбив. Нагадаю читачам, що подібним геройством він відзначився і у чвертьфіналі у Гощі. Як на мене, цей епізод і став кульмінаційним у поєдинку.

По перерві рафалівчани продовжували тиснути, а варашани відбивалися усіма можливими і неможливими способами. А у середині тайму трапилися події у п’ятихвилинному інтервалі, які й остаточно вирішили долю двобою. Спершу господарі заробили штрафний перед самісінькою лінією карної зони і Роман Федіна майстерно перекинув «стінку» – 1 : 0. Та за пару хвилин свою місію виконав ізотопівський «джокер» – резервіст Максим Гуменюк. Він стрілою промчав по лівому флангу, «накрутивши» двох місцевих оборонців і викотив шкіряну сферу під удар Олександру Полякову, перед яким був лише самотній кіпер – 1 : 1.

Проте не встигли гості закінчити святкування забитого гола, як вже знову програвали – це Олександр Левков у падінні «замкнув» передачу партнера – 2 : 1. І хоча хлопці Івана Мальця доклали максимум у зусиль, щоб забити іще один, такий потрібний їм гол (особливо не таланило Дмитру Серховцю), атомники вистояли, і за допомогою м’яча, забитого на виїзді, пройшли у фінал.

Їхнім суперником прогнозовано став оржівський ОДЕК, який і у Клевані виграв у місцевої «Коливані» – 2 : 0 (перший матч – 4 : 1). До речі, «Ізотоп – РАЕС» за останні 11 років вже третій раз гратиме у фіналі і все з Оржевом. У 2007 і у 2009 роках перемагав ОДЕК.

Наразі дата проведення фіналу поки що невідома.

А тим часом у чемпіонаті Рівненщини зіграно черговий тур. На вершині таблиці усе без змін – попереду Сарни та Малинськ, які здобули чергові перемоги. «Маяк» вдома розгромив «Коливань» – 4 : 0, а футболісти Березнівського району подолали «Ізотоп – РАЕС» - 4 : 2.

На третій позиції вигулькнула бугринська «Калина» після перемоги у Млинові – 1 : 0. Потихеньку підкрадається до призової трійці ОДЕК, який поглумився у гостях над ФК «Садове» – 7 : 1.

Трохи піднялася у рейтингу Рафалівка, що декласувала у Рокитному явного аутсайдера – «Полісся» – 7 : 3. За свідченнями очевидців, могли забити і вдвічі більше, але вистачило і семи забитих голів, авторами яких стали Віктор Стельмах (двічі), Стас Гребінь, Вадими – Ярошик та Левков, Дмитро Серховець і Вячеслав Штинь. Зате несподівано оступилися юнаки – 0 : 2.

У наступному турі у суботу варашани приймають Садове, а рафалівчани в неділю – гощанський АГАТ.

Помаленьку добігає кінця перше коло і у районному чемпіонаті, де зіграно передостанній тур. Заспівом до нього став поєдинок, перенесений ще з другого туру між МФК та каноницьким «Променем», у якому впевнено перемогли лідери – 5 : 1. Три голи на свій рахунок записали брати Черевачі, два – Ігор та один – Олександр, а ще Дмитро Серховець. У володимирчан свої ворота вразив Роман Хондока, а чужі – Олександр Манзик.

Посипалися муніципали і в неділю у Воронках – 1 : 4, де знову почалося з автоголу Вадима Назаришина. Ігор Кисіль становище вирівняв – 1 : 1, він же не реалізував пенальті, а далі забивали лише господарі – двічі Роман і раз Віктор Чугаї. Каноничани до перерви програвали – 0 : 2 минулорічному чемпіону з Кідер (далися взнаки дві помилки захисника Тараса Дуляницького), та в другому таймі Ігор Черевач поновив рівновагу – 2 : 2, а міг забити ще декілька м’ячів… «Промінь» набрав 25 очок і завершує перше коло у Любахах.

Намагається не відстати від очільника таблиці «Моноліт», який привіз три очки з Жовкинь – 2 : 0 (забивали Сергій Кедич та Олександр Федіна). У енергоремонтників – 23 очки і домашня зустріч на тижні з Цепцевичами. Треті – Воронки (21 бал). З інших поєдинків слід відзначити погром Сопачева у Цепцевичах – 6 : 3, перемогу Полиць над Телковичами – 3 : 1 та нічию – 2 : 2 жолудського аутсайдера у Любахах, де гості довгий час грали у меншості, не змігши назбирати гравців на повний склад…

У «соколів» відзначилися Юрій Ткачук та Святослав Мотько, а у гостей – Романи – Трохимчук та Шевчук.

У неділю, 8-го липня, стартує Кубок району. На попередньому етапі гратимуть друголіговці та ветерани району.

Отож, зустрічаються Хиночі – Зелене, Ветерани – Новаки – Озеро, Половлі – Мульчиці, Лозки – Довговоля – Балаховичі.