Авторизація

HomeСпортФутболФутбол. Календар на ІІ коло (+таблиці)

Футбол. Календар на ІІ коло (+таблиці)

( 2 Votes )

 

 

Календар матчів на ІІ коло чемпіонату та першості Володимиреччини з футболу

 

 

Календар матчів чемпіонату району 2018 року І-ліга, ІІ-коло.

 

1. «Горинь» Цепцевичі

2. «Промінь» Каноничі

3. «Моноліт»Вараш

4. «Сокіл» Любахи

5.МФК Володимир

6. «Полісся» Полиці

7. «Стир» Сопачів

8. «Зоря» Воронки

9. «Олімп» Жовкині

10. «Юність» Кідри

11. «Стир» В.Телковичі

12. «Зірка» В.Жолудськ

 

В календарі можливі зміни.

 

ХІІ тур – 05.08. (неділя)                                                                 ХІIІ тур -12.08 (неділя)

1.Моноліт - Кідри – 02.08.                                                             7. Сопачів - Моноліт

2. Каноничі – Жолудськ                                                                  8. Жовкині - Полиці

3. Любахи - МФК - (02.08)                                                             9. Цепцевичі -Воронки

4. Воронки – Телковичі                                                                   10. Телковичі - Любахи

5. Полиці - Цепцевичі - (02.08)                                                    11. Каноничі - МФК - (09.08)

6. Сопачів – Жовкині                                                                       12. Кідри - Жолудськ

 

ХІV тур -19.08 (неділя)                                                                  ХVтур -26.08. (неділя)

13. МФК - Кідри -(16.08.)                                                                19. Полиці - Моноліт

14. Любахи – Цепцевичі                                                                 20. Сопачів - Воронки

15. Воронки – Жовкині                                                                    21. Жовкині – Любахи

16. Моноліт –Жолудськ                                                                  22. Цепцевичі -Каноничі (?)

17. Телковичі – Каноничі (?)                                                         23. Жолудськ - МФК(23.08)

18. СопачівПолиці                                                                       24. Кідри -Телковичі

 

 

ХVІ тур -02.09.(неділя)                                                                  ХVІІ тур -09.09.(неділя)

25. Кідри – Цепцевичі                                                                     31. Моноліт - Воронки

26. Воронки – Полиці                                                                      32. Полиці-  Любахи

27. Любахи – Сопачів                                                                     33. Сопачів - Каноничі (?)

28. Каноничі – Жовкині                                                                   34. Жовкині -  Кідри

29. Телковичі  - Жолудськ                                                              35. Жолудськ – Цепцевичі

30. МФК -  Моноліт-  (28.08.)                                                        36. МФК - Телковичі (06.09)

 

ХVIІІ тур -16.09. (неділя)                                                               ХІV тур -23.09  (неділя)

37. Каноничі-  Моноліт (?)                                                             43. Моноліт- Телковичі

38. Кідри – Любахи                                                                         44. МФК - Цепцевичі (?)

39. Воронки – Жолудськ                                                               45. Жолудськ -Жовкині

40 Полиці - МФК  -  (13.09)                                                           46. Сопачів - Кідри

41. Сопачів – Телковичі                                                                 47. Полиці – Каноничі (?)

42. Цепцевичі – Жовкині                                                                48. Любахи - Воронки

 

ХХтур – 30.09.                                                                                  ХХІ тур – 07.10.

 49. Любахи – Моноліт                                                                    55. Моноліт - Жовкині

 50. Каноничі - Воронки(?)                                                            56. Сопачів - Цепцевичі

 51. Кідри – Полиці                                                                          57. Телковичі - Полиці

 52. Сопачів -  Жолудськ                                                                58. МФК - Воронки(?)

 53. Жовкині - МФК (?)                                                                     59. Жолудськ - Любахи

 54. Цепцевичі – Телковичі                                                          60. Кідри - Каноничі

 

ХІІ тур -14.10. (неділя)

 61. Цепцевичі - Моноліт

 62. ЖовкиніТелковичі

 63. Сопачів-МФК(?)

 64.  Полиці - Жолудськ

 65.  Воронки - Кідри

 66. Каноничі - Любахи (?)

 

Початок ігор чемпіонату району: у вихідні о 13:00 год. в робочі дні: згідно світового дня.


Календар матчів першості району 2018 року ІІ-ліга, ІІ-коло.

 

1. ФК «Хиночі»  

2. «Україна» (Новаки-Озеро)       

3. ФК «Мульчиці»             

4. ФК «Лозки»

5. «Штурм» Балаховичі

6.  ФК «Половлі»

7. «Полісся» Зелене

 

 

 

VІІІ тур -  05.08.                                                         ІХ тур -12.08.

1.     Зелене – Хиночі                                               4. Балаховичі - Половлі

2.     Половлі –Новаки                                             5. Новаки - Зелене -

3.     Лозки – Балаховичі                                         6. Хиночі  - Мульчиці

 

Х тур – 19.08.                                                            ХІ тур -26.08. 

7. Мульчиці – Новаки                                              10. Лозки - Зелене

8. Зелене-  Балаховичі                                           11. Балаховичі - Мульчиці

9. Половлі  -  Лозки                                                  12. Новаки- Хиночі

 

ХІІ тур – 02.09                                                           ХІІІ тур - 09.09. 

13. Хиночі  - Балаховичі                                         16.  Половлі - Мульчиці

14. Мульчиці – Лозки                                              17. Лозки - Хиночі

15. Зелене – Половлі                                             18.  Балаховичі - Новаки

 

IV  тур – 16.09.

19. Новаки -Лозки

20. Хиночі - Половлі

22. Мульчиці - Зелене

Початок ігор першості району:  у вихідні та святкові дні: о 13:00 год.

 

Таблиці результатів чемпіонату та першості  району з футболу станом на 08.07. 2018 року

І-ліга.

 

п\п

Команда

І

в

н

п

м’ячі

 

о

 1.

«Моноліт» Вараш

12

9

2

1

36-13

29

 2.

«Промінь» Каноничі

      12

9

2

   1

28-15

29

 3.

«Зоря» Воронки

12

7

3

2

26-18

24

 4.

«Юність» Кідри  

12

4

6

2

40-26

18

 5.

МФК «Володимирець»

12

4

4

4

23-26

16

 6.

«Стир» Сопачів

12

5

1

6

22-27

16*

 7.

«Полісся» Полиці

12

5

3

4

19-19

18

 8.

«Горинь» В.Цепцевичі

12

4

2

6

22-19

14

 9.

«Сокіл» Любахи

12

4

5

3

14-19

17

10.

«Стир» В.Телковичі

12

3

1

8

17-27

10

11.

«Олімп» Жовкині

12

2

1

9

12-29

7

12.

«Зірка» В.Жолудськ

12

0

2

10

10-29

2*

 

ІІ-ліга.

п\п

Команда

І

в

н

п

м’ячі

 

о

 1.

ФК «Мульчиці»

6

5

1

0

21-9

16

 2.

«Україна» Новаки-Озеро

7

3

3

1

20-11

12

 3.

«Штурм» Балаховичі

7

4

1

2

18-9

13

4.

ФК «Половлі»

7

3

1

3

13-11

10

5.

«Полісся» Зелене

7

2

1

4

14-19

7

6.

ФК «Хиночі»

7

2

1

4

11-24

7

7.

«КоЛоС» Лозки

7

1

0

6

10-23

3*

 

Коментарі   

 
+2 # natan67 09.08.2018, 07:59
Оперативненька інформація. 08.08.18. повідомили, що перший тур другого кола вже пройшов. А результати чвертьфіналів кубку?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 107 гостей і 1 користувач на сайті