Авторизація

HomeСпортФутболФутбол: пора вирішальних матчів (+таблиці)

Футбол: пора вирішальних матчів (+таблиці)

( 0 Votes )

Першим голом у  нинішньому сезоні відзначився вихованець «Ізотопа – РАЕС»(тренер Борис Коток), а зараз гравець львівських «Карпат» Олег Голодюк.

У поєдинку 1\16 фіналу Кубка України у Сумах проти однойменного ФК (гра відбулася у минулу середу) наш земляк вивів на поле хлопців з міста Лева з капітанською повязкою і відзначився на 33-ій хвилині першого тайму, вміло виконавши штрафний удар – 1 : 0.

Удругому таймі львівяни закріпили почин свого капітана ще двома м’ячами у виконанні Варгаса та Гуцуляка – 3 : 0.У наступному етапі кубкових змагань «Карпати» у гостях поміряються силами з командою «Черкащина – Академія» в кінці жовтня.

Кінець вересня – початок жовтня – це пора найважливіших і практично вирішальних поєдинків на різних футбольних поверхах нашого регіону.Надходить той час, коли, як гласить народне прислів’я «курчат рахують».Отож дізнаємося, як цей процес проходить на наших теренах.

У першій обласній лізі у минулу середу Рафалівка не прибула основним складом до Оржева і була покарана технічною поразкою(юнаки теж програли лідеру перегонів – 1 : 3).Тепер на них 3-го жовтня чекає не менш складний іспит у вигляді домашнього матчу із ФК «Малинськ», а у суботу вже потрібно їхати до Садового.Атомники минулий тур пропускали перед виїздом в неділю до Радивилова.А за їх відсутності у турі одразу у трьох зустрічах було забито лише по голу.Так Кричильськ подужав Садове, Бугрин – Рокитне, а Гоща у Клевані – господарів.Лише очільник змагального рейтингу із Сарн «відвантажив» вдома Млинову  цілу «торбу» у вигляді чотирьох голів.Трійця лідерів не змінилася і виглядає наступним чином : 1.Сарни- 56 очок(20 ігор).2.Малинськ – 47(19).3.Оржів – 41(16).Пятий – Вараш – 35(19).7.Рафалівка – 28(16).

Другий тур завершився у фінальній частині першості Рівненщини.Після домашньої нічиї з аутсайдером із Дубровиці володимирчани доплюсували у командну скарбничку ще один бал за нічию у Вельбівному – 0 : 0.Усі інші ігри завершилися результативно – Здолбунів – Клевань - Оржів 4 : 2, Рачин – Малятин – 2 : 0,Дубровиця – Костопіль – 3 : 2.Вельбівне залишилося на чолі турнірки – 17 очок, у Рачина – 16, Здолбунів та Малятин мають по 13, Володимирець – 10.У неділю у райцентрі гостюватиме здолбунівський «Локомотив».

У ветеранських змаганнях північної зони знову відзначився «Ізотоп – РАЕС».На цей раз атомники у минулу суботу розбили лідера із Сарн – 5 : 2 і вийшли на третє місце.Гра станційній команді давалася легко, хоча і гості не виглядали хлопчиками для биття.Того дня , як кажуть, пішла гра у найкращого їхнього нападника – Олександра Колоса.Вже до перерви він оформив «дубль», причому забивав з не дуже вигідних позицій – 2 : 0.Удругому таймі Сергій Кедич та Петро Кислянко здається, зовсім принизили гостей – 4 : 0.Та ті все ж довели, що недаремно нині «зверху», і за короткий час два м’ячі відіграли – 4 : 2.Але  той же Колос немов згадав ті славні часи, коли вважався найкращим форвардом Рівненщини і остаточно поховав усі надії приїжджих на сприятливий результат – 5 : 2.Володимирецькі ветерани свою зустріч у Рокитному відіграють 3-го жовтня, а за тиждень туди ж поїдуть і варашани.Нині попереду Сарни та Рокитне – по 19 очок, але атомники мають усі шанси потіснити цей лідируючий тандем.

А «у нас на районі» тим часом перший поєдинок у ранзі чемпіона «Моноліт» взяв та й програв у Любахах – 0 : 2.Найближчі до варашан Кідри у себе перемогли Полиці – 3 : 1.Угосподарів двічі відзначився Назар Кібиш, ще гол забив Олександр Ткач.У гостей вразив ворота суперника Роман Чугай.Запекла боротьба точилася у двобої Каноничі – Воронки- 3 : 2, де хет – трік на рахунку Ігора Черевача.Цей хлопчина при належному ставленні до своєї улюбленої справи може вирости у гравця калібру Віталія Брикси чи Сергія Жданюка.Ще два результати туру:Цепцевичі – Телковичі 1 : 4, Жовкині – МФК – 1 : 2.»Родзинкою» наступного туру стануть зустрічі Кідри – Каноничі та МФК – Воронки.

Ю.Ковалець.

Таблиця результатів чемпіонату та першості  району з футболу станом на 01.10. 2018 року