HomeСпортШахи, шашкиУ Володимирці пройшов 7-й етап кубка району з шахів

У Володимирці пройшов 7-й етап кубка району з шахів

( 0 Votes )

На День селища 28 серпня у Володимирці пройшов 7-й етап кубка району з шахів. Грали 9 турів за швейцарською системою по 10 хвилин кожному шахісту на партію. Участь у святковому етапі взяли 20 шахістів. Позмагатися приїхали гості з Рівного, Березного, Дубровиці, Сарн та Кузнецовська.

 Серед учасників турніру було два цьогорічних фіналісти чемпіонату області з шахів: Петро Іллюк з Березного та Олексій Жакун з Дубровиці. Вони й стали фаворитами змагань. Проте, як кажуть, дома й стіни помогають. Тож переможцем змагань став володимирчанин Дмитро Андрєєв, який, не зазнавши жодної поразки, набрав 7,5 очка. На другому місці фінішував рівнянин Юрій Антонець (6,5 очка), а на третьому розташувався Петро Іллюк (6 очок). Призерів нагородили грошовими преміями та почесними грамотами, а переможець підняв над головою ще й тріумфальний кубок.

Четверте місце посів Олександр Параниця з Сарн – 6 очок, п’ятим став Василь Данилюк з Рівного, шостим – Віктор Параниця, сьомим – Петро Кукла з Городця (у них по 5,5 очка). Поступившись в останньому турі Андрєєву, тільки восьмим став Жакун, набравши у підсумку 5 очок. Також по 5 очок набрали Володимир Гловацький з Рівного, Андрій Ткачук з Дубровиці, Василь Атаманець з Березного та Іван Хомич з Воронок, які зайняли 9-12 місця відповідно.

 


Андрій ДМИТРЕНКО.

Фото Олексія Городного.

 

У вас недостатньо прав для коментування.