Авторизація

HomeСпортШахи, шашкиЧемпіонат району з шашок

Чемпіонат району з шашок

( 1 Vote )

Шашки в нашому районі не набули належного розвитку. Тому для підвищення конкуренції були запрошені кращі спортсмени з сусідніх районів. 1 грудня в першій загальноосвітній школі районного центру до девяти представників Володимирецького району долучились чотири шашкісти, включаючи два кандидати в майстри спорту, з Кузнецовська та один з Дубровиці.

 Перед початком змагань було погоджено контроль часу: по десять хвилин кожному учаснику. Спочатку учасники згідно з рейтингом були розділені на дві підгрупи. Вісім переможців першого етапу зустрілись у фіналі. Впродовж усього турніру, до останньої гри лідирував викладач профтехучилища Олександр Сад, але в результаті однієї осічки фінішував другим. Це найбільше досягнення молодого шахіста, відчутний прогрес у грі, тому чекаємо на наступні успіхи. Третім фінішував Олександр Русін.

Минулорічний чемпіон дуже миролюбно розпочав змагання, звівши усі поєдинки в підгрупі внічию, ледве вийшовши до фіналу, але з сильнішими суперниками зіграв впевненіше й став призером. А перемогу святкував гравець з Кузнецовська Михайло Гутнік, який у вирішальному поєдинку переміг Андрія Ткачука з Дубровиці. Кращий результат серед жінок продемонструвала Валентина Усаченко з Кузнецовська. Валентина взагалі могла посісти загальне третє місце. Але при рівних показниках з Олександром Русіним, поступилась йому в додаткових бліцових партіях.

В командному заліку перемогу святкували представники Володимирця, друге місце посіли шашкісти Довговільської сільської ради, а третій результат у Степангорода на чолі з сільським головою Віталієм Іваненком.

Начальник відділу молоді та спорту управління

освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Ю.Римарчук

 

 

Коментарі   

 
0 # myolazhuk2014 27.09.2014, 18:16
коли буде наступний чемпіонат?
Відповісти
 
 
0 # Гість 10.12.2014, 14:20
чемпіонат району з шашок відбудеться 14 грудня 2014 року в приміщенні ЗОШ № 1 смт Володимирець. Початок в 11.00.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 58 гостей на сайті