Авторизація

HomeСпортШахи, шашкиВ Кузнецовську відбувся 7 етап Кубка області з шахів

В Кузнецовську відбувся 7 етап Кубка області з шахів

( 0 Votes )

13-14 вересня в Кузнецовську відбувся 7 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Дубровицького, Костопільського, Сарненського районів, міст Рівне, Кузнецовськ, а також гості з Львівської області, всього 36 учасників. З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Боришкевич Роман, 2 місце в Кохно Олександра, 3 місце в Шинкарчука Максима (всі – з Рівного).

Цінні подарунки отримали шахісти, які зайняли 1-5 місця, кращі серед місцевих шахістів, школярів та жінок. Перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир) та Кузнецовської міської федерації шахів (Президент – Макоєдов Олександр).

    Не зазнавши жодної поразки (6 перемог і 3 нічиї) перемогу в турнірі здобув Боришкевич Роман, який в 7 турі здобув важливу перемогу в принциповому поєдинку з головним конкурентом Кохно Олександром.  Вклинитися в розподіл призових місць намагалися гості з Львівської області (Шведзіцький Петро та Лещишак Ігор), проте перемоги рівненчан: Шинкарчука Максима над Шведзіцьким в 7 турі та Кохна над Лещишаком в 9 турі стали вирішальними в боротьбі за високі місця.

  Також треба відмітити, що цей турнір йде в загальний залік відкритого кубку Володимирецького району. Після звітного етапу  не змогли покращити свої показники лідери районних баталій – Дмитро Андрєєв та Олексій Жакун. А от боротьба за третю сходинку обіцяє бути дуже гострою. На даний момент лідирує Андрій Ткачук маючи 140 балів. Зи ним дихаючи у спину Кукла Петро 127 та Римарчук Юрій 125. І, нарешті, прихованим фаворитом у боротьбі за бронзу, на мій погляд, є Олександр Параниця, який має 108 балів.

   Наступний етап Кубка району відбудеться у Володимирці в середині жовтня. До участі запрошуються всі бажаючі.

В Кузнецовську відбувся 7 етап Кубка області з шахів
 
В Кузнецовську відбувся 7 етап Кубка області з шахів
 
VII  етап відкритого кубку Рівненської області з шахів
ІХ етап відкритого кубку Володимирецького району з шахів
м. Кузнецовськ 13-14 вересня 2014 р.
         
Місце   Рейтинг   очки
1 Боришкевич Роман 2357 Рівне 7,5
2 Кохно Олександр 2270 Рівне 7
3 Шинкарчук Максим 2206 Рівне 7
4 Шведзіцький Петро 2180 Львів 6,5
5 Лещишак Ігор 2217 Червоноград 6
6 Іллюк Петро 2183 Березне 6
7 Жакун Олексій 2131 Дубровиця 6
8 Ткачук Андрій 2076 Дубровиця 5,5
9 Параниця Олександр 2139 Сарни 5,5
10 Якимчук Василь 2014 Сарни 5
11 Романюк Анатолій 1941 Клесів 5
12 Параниця Віктор 2041 Сарни 5
13 Іванчук Володимир 2029 Гоща 5
14 Леськів Михайло 1900 Червоноград 5
15 Вакула Андрій 1969 Червоноград 5
16 Римарчук Юрій 2010 Довговоля 4,5
17 Котовський Віктор 2022 Червоноград 4,5
18 Кукла Петро 2085 Городець 4,5
19 Андрєєв Дмитро 2134 Володимирець 4,5
20 Успенський Федір 1922 Воронки 4,5
21 Рогозін Тарас 1900 Червоноград 4,5
22 Губеня Ігор 1875 Красносілля 4,5
23 Абрамчук Олександр 1963 Клесів 4
24 Касянчук Олександр 1874 Кузнецовськ 4
25 Снітко Наталія 1931 В. Жолудськ 4
26 Хомчук Никифор 1909 Кузнецовськ 4
27 Красько Іван 1900 В. Жолудськ 4
28 Симонюк Валентин 1946 Володимирець 4
29 Кузьменко Артем 1900 Кузнецовськ 4
30 Ніжаловський Юрій 1875 Березне 3,5
31 Абрамчук Григорій 1847 Клесів 3,5
32 Макоєдов Олександр 1930 Кузнецовськ 2,5
33 Ласкажевський Влад 1900 Кузнецовськ 2,5
34 Зінченко Антон 1900 Кузнецовськ 2,5
35 Ладика Дмитро 1900 Кузнецовськ 1
36 Заліва Андрій 1900 Клесів 0

 

Положення після ІХ етапу      
Місце ПІБ Рейтинг   Бали І етап ІІ етап ІII етап ІV етап V етап VI етап VІI етап VIІI етап ІХ етап
1. Андрєєв Дмитро 2134 Володимирець 190 28 28 30 28   20 28 28 2 ̽
2. Жакун Олексій 2131 Дубровиця 166 18 ̽ 30 18 18 28 9* 30 24 18
3. Ткачук Андрій 2076 Дубровиця 140 22 24 24 16   1* 22 16 16
4. Кукла Петро 2085 Городець 127 10 18 28 26 16   26   3
5. Римарчук Юрій 2010 Довговоля 125 6 26 26 24 14 3 ̽ 24 1* 5
6. Параниця Олександр 2139 Сарни 108 24       24 16   30 14
7. Кохно Олександр 2270 Рівне 88         30 30     28
8. Клімцов Андрій  1922 Володимирець 78 3 16 16 12 6 1* 7 18  
9. Данилюк Василь 2114 Рівне 74 20     30   24      
10. Толочик Андрій 2026 Костопіль 73   22   22   7   22  
11. Параниця Віктор 2041 Сарни 69 16       12 12   20 9
12. Дрималик Михайло 1988 Рафалівка 65 9 6 14 14 9   12 1  
13. Боришкевич Роман 2357 Рівне 52           22     30
14. Красько Іван 1850 В.Жолудськ 51     20 8 10 1 10 1 1
15. Якимчук Василь 2014 Сарни 50         26     12 12
16. Галаган Володимир 2021 Сарни 48 26       22        
17. Хомчук Никифор 1909 Кузнецовськ 48 4 20 2 4 1*   16 1 1
18. Лещишак Ігор 2214 Червоноград 48           26     22
19. Симонюк Валентин 1946 Володимирець 42 1* 10 8 10 5   3 5 1
20. Макоєдов Олександр 1930 Кузнецовськ 41   14 4 20     2   1
21. Касянчук Олександр 1874 Кузнецовськ 38   9   3 20 1 4   1
22. Кузьменко Артем 1800 Кузнецовськ 38   3 9 5     20   1
23. Іллюк Петро 2183 Березне 38           18     20
24. Губеня Ігор 1875 Красносілля 35 5 1*   6 8 1 8 6 1
25. Пугачов Ілля 2228 Рівне 30 30                
26. Воропаєв Іван 2213 Тернопіль 28           28      
27. Смітюх Павло 1979 Кузнецовськ 28     10       18    
28. Снітко Наталія 1931 В. Жолудськ 28 7   6   7   6 1 1
29. Абрамчук Олександр 1963 Клесів 27               26 1
30. Шинкарчук Максим 2206 Рівне 26                 26
31. Шведзіцький Петро 2180 Львів 24                 24
32. Затирка Максим 2126 Костопіль 23         18 5      
33. Усаченко Анатолій 1901 Кузнецовськ 22     22            
34. Романюк Анатолій 1941 Клесів 19               9 10
35. Якимюк Володимир 1991 Полиці 17     12       5    
36. Сєров Іван 1800 Кузнецовськ 16   2 3 2     9    
37. Годунко Віталій 2010 Сарни 14 14                
38. Музичка Віктор 2149 Червоноград 14           14      
39. Когут Іван 1942 Кузнецовськ 14             14    
40. Зань Іван 2006 Сарни 14               14  
41. Добринський Василь 1900 Сарни 12 12                
42. Кравчук Володимир 1926 Більська Воля 12   12              
43. Кот Андрій 1850 Кузнецовськ 12     5 7          
44. Антонець Юрій 2066 Рівне 10           10      
45. Сагура Василь 1800 Кузнецовськ 10   8 1       1    
46. Цицюра Олександр 1953 Сарни 10               10  
47. Кирилюк Ярослав 1800 Кузнецовськ 9       9          
48. Абрамчук Григорій 1847 Клесів 9               8 1
49. Леськів Михайло 1912 Червоноград 9           2     7
50. Копищик Микола 1997 Сарни 8 8                
51. Губеня Олександр 1800 Дубівка 8   7   1          
52. Сокол Яків 1989 Кузнецовськ 8     7 1          
53. Боцян Віктор 1850 Червоноград 8           8      
54. Іванчук Володимир 2029 Гоща 8                 8
55. Лобанов Данило 1800 Кузнецовськ 7   5   1     1    
56. Цицюра Микола 1850 Сарни 7               7  
57. Ніжаловський Юрій 1875 Березне 7           6     1
58. Успенський Федір 1924 Воронки 7         4 1   1 1
59. Вакула Андрій 1969 Червоноград 6                 6
60. Деркач Володимир 1899 Воронки 5         3     2  
61. Котовський Віктор 2008 Червоноград 5           1     4
62. Клімцов Олексій 1800 Рокитне 4   4              
63. Атаманець Василь 2049 Березне 4           4      
64. Гузь Дмитро 1921 Сарни 4               4  
65. Чернецов Андрій 2014 Сарни 3               3  
66. Кравчук Володимир Вікт. 1800 Воронки 3         1 1   1  
67. Ульмасбаєв Юрій 1898 Сарни 2 2                
68. Булан Лілія 1800 Мульчиці 2 1 1              
69. Ковальчук Дмитро 1800 Кузнецовськ 2   1   1          
70. Кубай Віктор 1800 Воронки 2         2        
71. Сагура Володимир 1800 Кузнецовськ 2   1         1    
72. Зінченко Антон 1750 Кузнецовськ 2       1         1
73. Копищик Іван 1899 Сарни 1 1                
74. Бережна Мирослава 1850 Сарни 1 1                
75. Підпалий Олександр 1800 Городець 1 1                
76. Булан Світлана 1800 Мульчиці 1 1                
77. Карпач Тарас 1800 Городець 1 1                
78. Грищеня Андрій  1800 Городець 1 1                
79. Карпач Аня 1800 Городець 1 1                
80. Лапський  Руслан 1800 Половлі 1   1              
81. Новосилецький Сергій 1800 Рокитне 1   1              
82. Луб Дарина 1800 Рафалівка 1   1              
83. Горайчук Іванна 1800 Кузнецовськ 1   1              
84. Тітков Григорій 1800 Дубровиця 1   1              
85. Кравчук Іван 1800 Половлі 1   1              
86. Лінник Владислав 1800 Кузнецовськ 1       1          
87. Киба Ілля 1750 Кузнецовськ 1       1          
88. Чумак Леонід 1800 Дубівка 1       1          
89. Петрук Владислав 1750 Кузнецовськ 1       1          
90. Муравинець Михайло 1800 Дубівка 1       1          
91. Васильчук Олександр 1800 Дубівка 1       1          
92. Герман Василь 1800 Воронки 1         1        
93. Усатий Леонід 1800 Воронки 1         1        
94. Деркач Тетяна 1800 Воронки 1         1        
95. Деркач Олег 1800 Воронки 1         1        
96. Овчаренко Сергій 1800 Озеро 1         1        
97. Снітка Віктор 1800 Воронки 1           1      
98. Мазепа Роман 1800 Воронки 1           1      
99. Кухарець Богдан 1800 В. Жолудськ 1           1      
100. Гулюк Леонід 1850 Собіщиці 1               1  
101. Ліщук Ігор 1903 Клесів 1               1  
102. Рогозін Тарас 1900 Червоноград 1                 1
103 Ласкажевський Владислав 1900 Кузнецовськ 1                 1
104. Ладика Дмитро 1900 Кузнецовськ 1                 1
105. Заліва Андрій 1900 Клесів 1                 1

 

Андрій Клімцов, секретар ГО ВРШШФ

Фото з сайту rivnechess.at.ua

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 76 гостей на сайті