Авторизація

HomeСпортШахи, шашкиШашкові баталії на берегах Cтира

Шашкові баталії на берегах Cтира

( 1 Vote )

З 24 по 30 червня у приміщенні реабілітаційно – спортивного комплексу Рівненської АЕС відбулися два турніри досить високого рангу – VIII Всеукраїнський Меморіал Анатолія Родіонова  та Відкритий Кубок Рівненщини з шашок – 64.У меморіальних  змаганнях взяли участь 12 провідних шашкістів з 6 областей України, серед них один майстер спорту міжнародного класу, 5 – майстрів спорту та 6 кандидатів у майстри спорту, серед них – троє кузнецовців(чоловіки мірялися силою за коловою системою).

В командному заліку найкраще зарекомендували себе шашкісти Миколаївщини, другими фінішували рівняни, за яких виступали представник обласного центру Леонід Іткін і наші земляки Анатолій Усаченко та Богдан Гупало,а замкнули призову трійцю кияни.Особистий меморіальний турнір виграв найтитулованіший учасник змагань, майстер спорту міжнародного класу Євген Івашко з Дніпропетровщини, якому не вперше перемагати на гостинній поліській землі(він був кращим  у 2008 і 2009 роках)На його рахунку лише три нічиї і жодної поразки, всі інші – перемоги, усього – 19 очок.Саме він очолює Всеукраїнський шашковий рейтинг, маючи на 1 січня 2013 року 2681 заліковий бал.Євген неодноразово брав участь у чемпіонатах світу та Європи з шашок – 64.Другим став 17 – річний випускник однієї з середніх шкіл м. Южноукраїнська Миколаївської області майстер спорту Вячеслав Новицький – 17 балів. Доповнив п’єдестал пошани  один з провідних шашкістів Київщини майстер спорту Артем Прокопенко – 16 набраних очок.Вже згаданий мною Леонід Іткін,до речі, чемпіон України серед ветеранів, закінчив змагання четвертим,  а найкращий серед кузнецовців Анатолій Усаченко – шостий.

У Відкритому Кубку Рівненщини грало 24 шашкісти, що репрезентували різні області країни та райони нашої області.В командному заліку найбільше очок набрали господарі змагань кузнецовці у складі: Анатолій Усаченко,Богдан Гупало і Михайло Гутник.За нашими спортсменами фінішували сарненці та костопільчани.Особисті кубкові відзнаки приміряли на себе вже вищезгадані Артем Прокопенко,Вячеслав Новицький і тернополянин Тарас Турчин.Як бачимо, ніхто з представників Рівненщини до чільної кубкової трійці не потрапив, що свідчить про неабияку напругу змагань, що проходили за швейцарською системою.

     Як завжди, гостинні господарі не поскупились на численні призи та нагороди, які забезпечив профком ДП НАЕК  «Енергоатом» і профком  РАЕС(голова Іван Мельник) .Отож, за кращий результат серед представників Рівненщини нагороджений  Леонід Іткін,серед кузнецовців – Анатолій Усаченко, приз за кращу партію отримав чемпіон Тернопільщини, кмс Тарас Турчин, найкращу комбінацію у змаганнях провів мс з Києва Юрій Тимофєєв, найбільш прогресуючим і перспективним визнаний (і не вперше) Вячеслав Новицький.

   Треба відзначити також хорошу організацію обох турнірів, учасники яких з нетерпінням чекатимуть тепер нових зустрічей за шашковими столиками.

Ю. КОВАЛЕЦЬ

 

 

Коментарі   

 
-1 # Гість 02.07.2013, 14:28
А хто такий Анатолій Родіонов?
Відповісти
 
 
0 # Гість 02.07.2013, 19:56
Я і сам не знаю хто такий Анатолій
Родіонов.А де наші хвалені шахісти,чи вони мастаки тільки в Городці вигравати.З повагою до всіх Веселий Кіт Вася.P.S.Лорік! Це для Вас.Сьогодні нічним автобусом виізджаю до Києва .Одними коментарями ситий на жаль не будеш , днів за двадцять побудуємо в столиці якусь криву стіну і я повернуся.Ви вже якось тут без мене...
Відповісти
 
 
+1 # Гість 02.07.2013, 20:42
А.Родіонов - у свій час кращий шашкіст і теоретик цієї гри у Кузнецовську(ще при СРСР).Більш докладна інформація про нього - у тижневих новинах Кузнецовського телебачення за 30 червня на сайті 4 bloka
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 41 гостей на сайті